Аргентина готова увінчати кар'єру Ліонеля Мессі чемпіонатом світу

У червні 2016 року Ліонель Мессі вперше оголосив про завершення міжнародної кар'єри у віці 29 років після поразки Аргентини в серії пенальті від Чилі у фіналі Копа Америка.

Капітан збірної Аргентини не пробив пенальті в серії на стадіоні MetLife у Нью-Джерсі та був настільки засмучений, що вирішив піти з національної збірної.

"Я думав, що це кінець для мене зі збірною, це не для мене", - сказав він після гри. «Знову дуже сумно... Я так старався стати чемпіоном Аргентини. Я не міг цього зробити. Я думаю, що це найкраще для всіх, для мене і для багатьох людей, які цього хочуть… Я багато разів намагався [бути чемпіоном], але не вдалося».

Але лише через два місяці Мессі змінив своє рішення та вирішив повернутися, щоб знову грати за Аргентину, підкресливши, що його любов до національної футболки була занадто великою.

Відтоді він провів ще 53 ігри та забив ще 36 голів, і, що найважливіше, нарешті виграв великий міжнародний турнір, коли Аргентина виграла Кубок Америки, перемігши у фіналі над Бразилією в Ріо-де-Жанейро минулого року.

Тепер 35-річний Мессі збирається взяти участь у своєму п’ятому чемпіонаті світу, і розмови про його відставку з міжнародного футболу знову на порядку денному.

Очікується, що після турніру в Катарі Мессі піде з міжнародного футболу, і цього разу повернення не буде. На початку цього року він сказав: «Якщо це мій останній чемпіонат світу? Так, безперечно так, безперечно так».

Це означає, що наступні чотири тижні представляють останній шанс Мессі виграти чемпіонат світу. На даний момент він виграв 36 великих трофеїв у своїй кар'єрі, але Кубок світу залишається тим, який йому не вдалося, і якого він хоче найбільше.

Деякі припускають, що якщо Мессі виграє Чемпіонат світу, це припинить дискусію про те, хто є найкращим гравцем усіх часів. Звичайно, не буде, але тим, хто сперечається за нього, це дасть те, чого вони зараз не мають.

Можливо, цей турнір був переслідуваний суперечками та не викликав такого ж хвилювання, як попередні видання, але видовище Мессі, який увінчав свою неймовірну кар’єру чемпіонатом світу, було б певною втіхою.

Є обережний оптимізм, що Аргентина нарешті може мати команду, яка допоможе Мессі виграти Чемпіонат світу.

Зрештою, ця збірна Аргентини прибула на Чемпіонат світу без поразок в останніх 35 іграх, що лише на дві гри менше до міжнародного рекорду Італії, встановленого між 2018 і 2021 роками, який включав її тріумф на Євро-2020.

Звичайно, Аргентина включала перемогу на Копа Америка в Бразилії минулого року, коли вони обіграли господарів у фіналі. Це була перша перемога країни на великому турнірі за 28 років і перша в кар’єрі Мессі, яка допомогла подолати нещастя 2016 року та чотири фінали, які він програв з Аргентиною за свою кар’єру.

Перемога Аргентини над Італією з рахунком 3:0 у «Фіналісімі», зустрічі між чемпіонами Південної Америки та Європи, на «Уемблі» цього року стала ще одним доказом того, що ця команда може виграти свій перший чемпіонат світу з 1986 року.

З 2018 року під керівництвом свого менеджера Ліонеля Скалоні Аргентина стала більш стійкою командою, сповненою якості, досвіду та все більшої віри.

Ця команда не може похвалитися піковим Мессі; він більше не робить таких стрімких пробігів, але це все ще Мессі, який разом з Анхелем Ді Марією та Лаутаро Мартінесом створює постійну загрозу Аргентині.

У центрі оборони гравець Тоттенхема Крістіан Ромеро став справжнім лідером, тоді як у півзахисті Родріго Де Поль з Атлетко Мадрид, Леандро Паредес з Ювентуса та Папу Гомес із Севільї пропонують стійкість і надійність у захисті.

Ці гравці хочуть виграти чемпіонат світу для себе, для своєї країни, але найбільше для Мессі. Катар представляє як найкращий, так і останній шанс для цього.