Хороші, погані та потворні з перемоги Green Bay Packers над Tampa Bay Buccaneers

Том Брейді — найкращий захисник в історії НФЛ — і, можливо, найкращий переможець в історії спорту.

Аарон Роджерс є одним із найкращих захисників свого покоління.

Проте ці дві ікони рідко зустрічалися.

Коли Роджерс і його «Грін-Бей Пекерс» вирушили в неділю, щоб зустрітися з Брейді та його «Тампа-Бей Бакканірс», це був лише п’ятий раз, коли ці двоє майбутніх членів Залу Слави зіграли один одного.

Роджерс виграв першу зустріч ще в 2014 році, але Брейді виграв три останні поєдинки, включаючи гру NFC Championship 2020.

Однак Роджерс і Пекерс перемогли Брейді і Баканірс у неділю. У той день обидва захисти домінували, Грін Бей зробив достатньо в нападі на початку, а потім утримався для перемоги 14-12.

Рахунок "Пекерс" і "Бакканірс" у новому сезоні - 2-1.

Ось хороше, погане і потворне від перемоги Грін-Бей.

Гарна

ДОМІНУЮЧИЙ ЗАХИСТ: Брейді був без трьох найкращих приймачів — Майка Еванса (дискваліфікація), Кріса Годвіна (підколінне сухожилля) і Хуліо Джонса (коліно).

Тим не менш, захист Грін-Бей був абсолютно сенсаційним, утримуючи Buccaneers до 285 ярдів і 4.8 ярдів за гру.

Грін Бей змусив два фамблів і повернув обидва. Пекерс також отримали два мішки від носового підкату Кенні Кларка та один від зовнішнього півзахисника Рашана Гері.

Buccaneers проїхали 89 ярдів на останніх хвилинах для тачдауну, який витягнув їх у межах 14-12. Однак під час двоочкової конверсії «Тампа-Бей» мала затримку ігрового штрафу, через що м’яч повернувся до семи.

Брейді спробував вдарити Рассела Гейджа в правий кут ендзони, щоб зрівняти. Але півзахисник Грін-Бей Де'Вондре Кемпбелл вибив м'яч, і Пекерс перемогли.

ВІН БАААААК: Майже 21 повний місяць після того, як Давид Бахтіарі розірвав ACL, він повернувся до свого знайомого лівого підкату.

Бахтіарі грав у стартовій серії, а потім розділив час з Йошем Ніджманом до кінця шляху.

Коли 31 грудня 2020 року Бахтіарі розірвав ACL, він, мабуть, був найкращим лівим підкатом НФЛ. Того сезону Pro Football Focus дав Бахтіарі оцінку блокування передач 91.6, що було номером 1 серед атакувальних прийомів.

Бахтіарі також провів свій найкращий сезон, коли справа дійшла до блокування пробігу. PFFПФФ
дав йому оцінку 86.7, що на 17 балів вище, ніж будь-який з його перших семи сезонів.

Бахтіарі переніс принаймні три операції на коліні після цієї травми. І після того, як Бахтіарі зіграв 27 знімків на 18-му тижні минулого року проти «Детройта», у нього більше не було жодної гри.

Ця жорстока серія закінчилася в неділю, що має стати чудовою новиною для наступальної лінії Грін-Бей, яка рухається вперед.

РОМЕО ДУБ: Новачок Грін-Бей, розширювач четвертого раунду, отримав розширену роль після того, як Семмі Уоткінс (підколінне сухожилля) увійшов до списку травмованих у суботу, а Крістіан Вотсон (підколінне сухожилля) не міг грати.

Даубс фінішував із командним рекордом у вісім прийомів на 73 ярди та своїм першим у кар’єрі тачдауном. Даубс зловив усі вісім передач, зроблених у його напрямку, а під час початкового тачдаун-драйву Пекерс зловив три передачі на 35 ярдів і очко.

ЦЕ І ТЕ: Кейсіан Ніксон змусив навпомацки намацати та забив удар на лінії 1 ярд. … Роджерс почав гру 15 із 16, виконавши 171 ярд і два тачдауни та жодного перехоплення. Він завершив першу половину з рейтингом захисника 143.3. … Широкий приймач «Пекерс» Аллен Лазард відновив удар збоку за 13 секунд до кінця. … Кемпбелл закінчив з 14 підборами, підкатом за поразку та захищеною передачею.

БАД

ВІДКРИТТЯ ПРИВОДІВ
ІВЕС
:
Захист Ґрін-Бей, який оголосив на ура, не був особливо гарним на початку ігор.

«Пекерс» дозволили тачдауни Міннесоті та Чикаго на першому етапі гри на 1-му та 2-му тижнях. Тоді «Тампа-Бей» розпочала недільну гру з 10-матчового удару на 48 ярдів, який призвів до філд-голу Райана Саккопа.

Захист Грін Бей був сильним більшу частину гри. Але перші труднощі Пекерс потрібно виправити.

БЕЗПЕКА М'ЯЧА: Пекерс вели з рахунком 14-3 наприкінці другої чверті та досягли 5-ярдової лінії Тампа-Бей.

Під час третього голу Аарон Джонс зачепив внутрішній кут і пробивався до ендзони. Джонс досяг 2-ярдової лінії, а потім був просвердлений носовим підкатом «Буканнерс» Віта Веа.

Джонс намацав, а безпечний Логан Раян відновився в ендзоні.

Замість того, щоб піднятися принаймні на 14, перевага Грін-Бей залишилася на 11.

ЦЕ І ТЕ: Кращий кутовий бек «Пекерс» Джайр Александер пішов у першій чверті через травму паху та не повернувся. … Квотербек Тампа-Бей Том Брейді виконав 13 із 14 передач у першому таймі. … Пекери пробігли м’яч 25 разів лише на 67 ярдів, в середньому 2.7 ярда за перенесення.

УГЛЯД

НАПАД У ДРУГОМУ ТАЙМІ: Напад Грін Бей у другому таймі був жахливим.

У другому таймі «Пекерс» володіли м’ячем у сім разів: «пант», «пант», «перехоплення», «пант», «пант», «пант».

Після того, як головний тренер Грін-Бей Метт Ла Флер взяв верх над захисниками «Тампа-Бей» у першому таймі, у другому таймі напад ЛаФлера не міг нічого зробити.

FOX: Грег Олсен є одним із найкращих молодих телевізійних аналітиків. Але його боси в FOX нічого не розуміють, якщо вони думають, що глядачі зацікавлені в тому, щоб побачити «камеру потовиділення», зосереджену на Олсені.

У неділю в Тампі було 90 градусів. Людям було тепло. Ми це розуміємо.

Але глядачам точно не потрібно було знову й знову показувати, як сорочка Олсена витримала задушливу температуру Тампа-Бей.