Очки, рейтинги гравців і що ми дізналися

ФК "Барселона" збільшила розрив на 11 очок на вершині Ла Ліги, обігравши в неділю ввечері на виїзді "Вільярреал" з рахунком 1:0. Ось рахунок, оцінки гравців і те, що ми дізналися.

Вільяреал 0-1 ФК Барселона

Педрі, 18

Марк-Андре Тер Стеген

Закрив кут для удару Хосе Луїса Моралеса в кінці першого тайму. Але, як видно у матчі проти «Севільї», йому не було чим зайнятися через те, як добре працює його задня лінія. 7

Алехандро Бальде

Погано провів м’яч через штрафну в першому таймі, але був сильним у підкаті. Другий тайм розпочався чудовим слаломним дриблінгом у зоні Вільярреала. Не такий вражаючий, як Хорді Альба минулого тижня, але все одно стабільний. 7

Андреас Крістенсен

Солідно від датчанина, як завжди. Здавалося, що у нього не було жодних серйозних моментів, про які можна було б говорити, але він завжди був у потрібному місці в потрібний час, щоб запобігти будь-якій потенційній небезпеці, як це видно з блоку зупиненого часу після загрозливого пасу біля його 18-ярдового штрафного майданчика. 7

Рональд Арауджо

Команда коментаторів Movistar назвала його «непереможним», коли відслідковував хід Єремі Піно та усунув небезпеку протягом 10 хвилин. Отримав жовту картку за м'який м'яч і пропустить наступний матч. Але будь-які кредити, які він втратив за це, були компенсовані ще одним чудовим винесенням, щоб не дати Піно забити близько години. Цілу ніч у нього був номер гравця збірної Іспанії. 9

Жуль Kounde

Зіграв Хосе Луїс Моралес у перерві, хоча пас Педрі був не найкращим. Заблокував небезпечний навіс у середині другого тайму та ще один на смерть. 7

Френкі де Йонг

Почали з тихого початку 20 хвилин, а потім поступово захопили гру. Розпочав хід, який призвів до голу Педрі, а також створив Левандовскі чудовий чіп. Його шість перехоплень і сильні підкати означали, що він забезпечував фізичне серцебиття Барси, а не просто диктував темп своєю грою. Створив найбільше моментів у першому таймі та виконав усі свої дриблінги. 9 – Найкращий гравець матчу

Франк Кессі

Йому було важко підійти до творчості через те, як часто він отримував грубі речі від Вільярреала, коли члени опозиції часто вдавали, що він фолив на них. Іноді було легко забути, що він був на полі і був кращим проти «Севільї», але мав меншу атакувальну роль. 6

Педрі

Чудово розпочався з чудового навісного м’яча Левандовскі та став лише кращим. Ще один простріл з правого флангу влучив у ворота Андреаса Крістенсена, але цього не вистачило, щоб загрожувати воротам. На 17 хвилині він завершив чудовий хід з Левандовскі 1-2 і вивів «Барсу» вперед. Пізніше в першому таймі випустив Рафінью, але бразилець не зміг скористатися перевагою. Невеликий промах був невдалим пасом для Кунде, який француз не зміг виконати, який зіграв Хосе Луїса Моралеса під час перерви. У другому таймі було тихіше, але його початкові 45 було більш ніж достатньо, щоб про нього говорити. 9

Гаві

Грав більше в центрі на початку гри, і його лаяв Хаві за неточний м’яч на фланг, коли намагався вибити Левандовскі. Був важкий вечір, але, як завжди, ніколи не здався. Почав бути більш залученим приблизно з годиною з чвертю, щоб грати з кращим розподілом. 7

Роберт Левандовскі

Ще один змішаний мішок від поляка. Педрі втратив свій шанс у ворота після чудового пасу Педрі з ранніх воріт і влучив прямо в Пепа Рейну. Надав результативну передачу Педрі чудовим ходом 1-2, але потім упустив ще один шанс після чудової фішки Френкі, яка була не найпростішою. Рафінья мав би краще виконати свою передачу у другому таймі. 7

Raphinha

Зміг вийти більш центральним завдяки Кунде, який займав праворуч. Як і у Гаві, його розподіл на фланги був трохи важким. Хоча він був важливий у нарощуванні воріт Педрі, він не зумів скористатися двома персиковими передачами від Педрі та Левандовскі. Це була перша заміна Хаві на Феррана Торреса за 10 хвилин до кінця та отримав жовту картку; але тренер, здавалося, був задоволений ним. 6

Що ми дізналися:

Тепер «Барса» має відрив у 11 очок після того, як відмовилася від знущань з боку жорсткого суперника та здобула ще одну перемогу на виїзді, щоб залишитися непереможеною в 16 матчах.

Такі гравці, як Педрі, Рональд Араухо та Френкі де Йонг, знову показали себе великими гравцями та недоторканними в стартовій одинадцятерці. Але було багато менш напружених, але все ще хороших виступів у команді, отже велика кількість оцінок «7».

Деякі зірки на периферії, такі як Френк Кессі та Рафінья, не скористалися шансом справити враження, але наразі вони не під загрозою через травми Серхіо Бускетса та Усмана Дембеле.

«Барса» була хороша, але вона, можливо, повинна була б бути кращою проти «Манчестер Юнайтед» у четвер у Лізі Європи.