Перріс Тодд заробляє потрійну корону на APP Tour 2023 Opener

Перша подія 2023 року Асоціація професіоналів Pickleball (APP) тур уже в книгах. У минулі вихідні, APP Sunmed Punta Gorda Open відбувся в комплексі PicklePlex на території Південно-Західного державного коледжу Флориди в Пунта-Горда, штат Флорида. Майже 700 гравців-професіоналів і аматорів змагалися на 16 спеціальних кортах PicklePlex у північному передмісті Форт-Майєра під чистим небом.

Це початок перехідного року для APP. Декілька їхніх найкращих гравців минулого року у турах підписали ексклюзивні контракти зі своїм конкурентом на 2023 рік, а низка їхніх провідних професійних чемпіонів із 2022 року оголосили змагання на основі команд. Однак ті, хто думав, що APP у біді, не читають чайного листя про спорт.

Майже 40 жінок-професіоналів взяли участь у жеребкуванні одиночних і парних розрядів, 45 чоловіків-професіоналів взяли участь у жеребкуванні одиночного розряду (залишаючи величезний список очікування понад 32 особи, які могли підтримати подія), а розіграші старших професіоналів були такими ж заповненими, як і зазвичай є. Pro Pickleball живий і здоровий, а APP працює повним ходом.

Подія була підкреслена виступом Перріса Тодда, який заслужив «Потрійну корону» на вихідних. Вона виграла професійний одиночний розряд, професійний парний розряд і змішаний професійний парний розряд. Хантер Джонсон отримав «дубль» на вихідних (сам переміг у професійному одиночному розряді та співпрацював із Тоддом у змішаному розряді), але трохи програв у чоловічому професійному парному розряді. Чудові вихідні для Тодда, який родом із сусіднього Форт-Майєра і любив грати на майже рідній землі.

Давайте підсумуємо дію.

--------

Підсумок чоловічого професійного одиночного розряду:

№1 Хантер Джонсон виграв перший титул у чоловічому професійному одиночному розряді у 2023 році та намагатиметься покращити своє 6-е місце в APP Pro Singles минулого року. У фіналі він зіткнувся з вискочкою з Річмонда, штат Вірджинія, професіоналом №11 Джоннатаном Медіною Альваресом, який вивів трьох сіяних у першій десятці, щоб потрапити у фінал переможця, а потім, який виграв №10 Єйтса Джонсона (брата Хантера). ), щоб отримати золоту медаль у неділю. Незважаючи на те, що Хантер виграв партію у фіналі сетки переможців, Медіна Альварес не зміг нічого досягти в матчі за золоту медаль, а Хантер Джонсон не міг промахнутися, що призвело до перемоги гравця з Техасу з 3 золотою медаллю.

золото: Хантер Джонсон. срібло: Джоннатан Медіна Альварес. Bronze: Єйтс Джонсон

--------

Підсумок чоловічого професійного парного розряду

Номер 1 з насінням Кайл Єйтс і Андрей Деску пройшли через жеребкування, програвши лише одну гру на шляху до золотої медалі. У фіналі сетки переможців вони перемогли братів Джонсонів, Хантера та Єйтса, щоб гарантувати собі місце в недільному фіналі. Johnson & Johnson (не має відношення до корпорації), яка пройшла до раундів медалей під №7 посіву, потім програла важкий тай-брейк досвідченій команді Джоуі Фаріаса та Андреаса Сільєстрома (посіяні 5-м) і задовольнилася бронзою. Фаріас і Сільєстром не змогли багато чого зробити з Єйтсом і Деску, програвши фінал 6,6. Очікуйте більше цього року від братів Джонсонів, оскільки вони повністю повертаються до Pickleball після початку професійної тенісної кар’єри.

золото: Єйтс/Даєску. Срібло: Фаріас/Сілєстром. Bronze: Джонсон/Джонсон.

--------

Підсумок жіночого професійного одиночного розряду

Жеребкування одиночного розряду серед жінок-професіоналів завершилося півфіналами, причому чотири найкращі сіяні пройшли далі, не програвши жодної партії. №1 Перріс Тодд пройшла до фіналу сетки переможців, де вона перемогла Еву Радзіковську №3, щоб отримати місце в недільному матчі за золоту медаль. Однак Радзіковська не змогла провести бій-реванш, програвши півфінальний матч-реванш проти №2 Меган Фадж і задовольнившись бронзою. У фіналі Тодд і Фадж (який фінішував 4-м і 5-м минулого року в рейтингу професійних одиночних розрядів APP) зіткнулися в неділю вранці. Тодд контролював гру, а Фадж відважно втримав другу партію, відірвавши кілька матчболів, але зрештою програв 5,6.

золото: Перріс Тодд. срібло: Меган Фадж. Bronze: Ева Радзіковська

--------

Жінки, професійні парні підсумки

Перріс Тодд об'єднався з легендарною Сімоною Жардім, яка, очевидно, відклала свої плани виходу на пенсію, щоб взяти титул жіночого професійного парного розряду як посів №1. Вони боролися з сіяною командою №4 у складі Меган Фадж і Алікс Траунг, яка перемогла у фіналі сетки невдах над сіяними №2 Сюзанною Барр і Боббі Оширо, щоб отримати золоту медаль. Там Фадж/Труонг форсували вирішальну гру переможець отримує все, перевершивши Тодда/Джардіма двічі поспіль 8,8. Проте в останній грі команда №1 перегрупувалася, щоб отримати золоту медаль 15-8. Перемога гарантувала Тодду потрійну корону на вихідні.

золото: Тодд/Жардім. срібло: Фадж/Труонг. Bronze: Барр/Оширо

--------

Змішаний професійний парний розряд. Підсумок

Два професійних переможця в одиночному розряді Тодд і Хантер Джонсон об’єдналися в змаганнях у змішаному парному розряді та здобули титул під номером 3. Вони переграли сіяну під номером 1 команду Сімоне Жардім і Андрея Деску як у фіналі сетки переможців, так і в матчі за золоту медаль. Номер 12 посіву Мілан Рейн і Сі Джей Клінгер взяли кілька перших місць як у групі переможців, так і в групі переможених, щоб отримати бронзу.

золото: Тодд/Джонсон. срібло: Jardim/Daescu. Bronze: Рейн/Клінгер.

--------

Короткий підсумок змагань старших професіоналів

• Чоловіки, професіонали, одиночний розряд: #9 Стів Роджерс двічі переміг Марка Палуса №1 і заробив золото.
  • Чоловіки, професіонали, парний розряд: Мірча Мораріу, який минулого року фінішував №2 у загальному заліку старших професіоналів APP, об’єднався з Деном Грано, щоб отримати золото. Посіяна під 10-м номером команда у складі Метью Шиллера / Мартіна Райста перемогла команди з такими досвідченими старшими професіоналами, як Пол Олін і Джон Сперлінг, і завоювала срібло.
  • Жінки, старші професіонали, одиночний розряд: Бет Белламі, домінантна серед жінок старших професіоналів №1 з 2022 року, продовжила з того місця, де зупинилася, отримавши золото в одиночному розряді, обігравши у фіналі Дженні Маркос №6.
  • Жінки, професіонали, парний розряд: Белламі об’єднався з Наталі Бегбі, щоб отримати титул професійного парного розряду як посів №1 і отримати дубль. Це був єдиний розіграш у вихідні, який завершив золото/срібло/бронзу до посіву.
  • Змішаний професіонал, парний розряд: Четверта сіяна команда у складі Єви Уелшер і Хосе Дерізі вистояла у грі за золоту медаль проти перших сіяних Белламі та Хайме Онсінс Де Олівейра, вигравши гру за принципом «переможець отримує все» з рахунком 4-15 за золото та позбавивши Белламі Потрійну корону.