Кріштіану Роналду занепадає і завдає шкоди Манчестер Юнайтед

У 88th хвилині поразки «Манчестер Юнайтед» від «Астон Вілли» з рахунком 3:1 у неділю. Кріштіану Роналду пропустив штрафний удар із фолом на Езрі Консі.

Відбір португальської легенди був пізнім і дозволив Віллі втратити більше часу, коли вони намагалися забезпечити свою першу домашню перемогу над Юнайтед за 27 років.

Роналду відкинув плечі і розчаровано закричав до неба. Через хвилину він був переконаний, що «Юнайтед» повинен був отримати кутовий, і знову вигукнув від болю, і цього разу він також роздратовано розмахав руками.

Розчарування Роналду, очевидно, було не лише через ці два рішення проти нього, а й через його власну занепад форми.

У «Вілла Парк» він знову став тінню гравця, яким був у розквіті сил, але також тінню гравця, яким був навіть минулого сезону, коли він показав ще одну в основному анонімну гру.

Роналду зробив неймовірну кар'єру, і його можна було б вважати найкращим гравцем усіх часів, але в лютому йому виповнюється 38 років, і він починає виглядати на свій вік.

Він більше не може перемагати гравців хитрістю чи темпом; він це знає і навіть не намагається це зробити, але минулого сезону він міг би обійтися своїм інтелектом, позиціонуванням і клінічною обробкою, але цього сезону, здається, це також його покинуло.

В останні роки своєї славетної кар’єри колишній чемпіон з боксу у важкій вазі Майк Тайсон сказав: «Я перемагаю кожного хлопця, але я не можу перемогти Батька Тайма».

Останні кілька років Роналду уникав Father Time, продовжуючи забивати з неймовірною швидкістю, але це не може тривати вічно.

Цього сезону Роналду забив лише один гол у Прем’єр-лізі, а загалом у нього лише три голи в 16 іграх у всіх турнірах.

Коли Тайсон почав визнавати, що він уже не був таким вибуховим боксером, яким був у молодості, він також сказав: «Мені здавалося, що мені 120 років. Це кінець. Я не хочу ганьбити спорт, який я люблю».

Для Роналду все ще далеко до завершення, і він все ще може запропонувати щось багатьом командам, але, можливо, не в якості стартового гравця в команді, яка прагне фінішувати в четвірці найкращих Прем'єр-ліги.

«Манчестер Юнайтед» бореться за голи цього сезону, забивши лише 18 голів у 13 іграх Прем’єр-ліги. Для порівняння, лідер чемпіонату Арсенал має 31 гол, а другий Манчестер Сіті має 39 голів чемпіонату.

Але Роналду явно не є вирішенням цієї проблеми, і його спад у порівнянні з минулим сезоном, коли він забив 24 голи у всіх турнірах, стає дедалі помітнішим.

У першому таймі поразки «Юнайтед» на «Вілла Парк» Крістен Еріксен зробив навіс, щоб надати йому шанс, який він мав би забити в минулому сезоні, але цього разу він зміг лише перекинути м’яч прямо у воротаря «Вілли» Еміліано Мартінеса.

У другому таймі Роналду мав шанс у штрафному майданчику Вільї та пробив високо над поперечиною, що викликало серенаду свистків уболівальників суперника. Шанс відтворити частину своєї старої магії зі штрафного також був згаяний, оскільки він влучив прямо у стіну.

Наставник "Манчестер Юнайтед" Ерік тен Хег цілком чітко бачить занепад Роналду на власні очі, і вирішив починати більшість ігор в Прем'єр-лізі без нього.

Однак через травми Антоні та Джейдона Санчо, а Антоні Марсьяль був достатньо підготовлений для лавки запасних, він був змушений випустити його в стартовому складі проти Астон Вілли.

Роналду також стартував проти «Реал Сосьєдад» у четвер, і хоча «Юнайтед» тріумфував з рахунком 1:0, забив гол, який він допоміг створити для Алехандро Гарначо, він не зміг знайти другий гол, потрібний для автоматичного виходу в XNUMX/XNUMX фіналу Ліги Європи наступного року. Зусилля були, але якість була відсутня.

Несподівано Тен Хег призначив Роналду своїм капітаном на гру проти «Астон Вілли» за відсутності Бруно Фернандеша та Гаррі Магуайра, що сталося лише через два тижні після того, як він відмовився грати проти «Тоттенхема».

Але Роналду не зміг запропонувати жодного справжнього лідера чи навіть зіграти як приклад, будучи надто поглиненим власними розчаруваннями, відчайдушно шукаючи якусь форму.

Було б нерозумно повністю відкидати роль Роналду в цій команді «Юнайтед», і він все ще має здатність справляти вплив і забити гол, але загалом зараз він пропонує набагато менше.

Зменшення мобільності та темпу Роналду були очевидними минулого сезону, але він компенсував це стабільною кількістю голів, але вони також зникли цього сезону.