Хаві розповів про удар Френкі Де Йонга після заміни у виграші Валенсії

Головний тренер ФК «Барселона» Хаві Ернандес на своїй післяматчевій прес-конференції розповів про травму, яку отримав його зірковий півзахисник Френкі де Йонг. Перемога над Валенсією з рахунком 1:0 у Ла Лізі.

Голландець був замінений на Франка Кессі в перерві, що спочатку було технічним рішенням брата Хаві Оскара Ернандеса.

Оскар Ернандес очолив "блауграну" через дискваліфікацію, яку Хаві отримав під час шокової поразки від "Альмерії" минулої неділі.

Через це легендарний колишній номер «6» був змушений спостерігати за подією з трибун «Камп Ноу» і побачив, як його команда з 10 гравців страждає на шляху до трьох очок.

Спочатку критикував нездатність своєї сторони закінчити ігри в інтерв'ю відразу після матчу Хаві запитали про те, чому Де Йонга замінили в перерві на його післяматчевій прес-конференції.

«У Френкі були проблеми з підколінним сухожиллям, він уже втомився від Бернабеу», — Хаві сказав, посилаючись на виїзну перемогу над мадридським "Реалом" у четвер у першому матчі півфіналу Кубка Іспанії з рахунком 1:0.

«Травми немає, але це проблеми, які можуть погіршитися, ми змінили його в перерві, щоб бути обережним», — наполягав він.

Тепер Хаві та Кулерс у всьому світі сподіваються, що Де Йонг справді підходить. Якщо ні, то він збирається приєднатися до зростаючого списку травмованих, до якого вже входять Педрі, Усман Дембеле та Роберт Левандовскі.

Збираючи удари в різний час з початку 2023 року, тріо, як кажуть, запланувало своє повернення в домашньому матчі Ель Класіко проти Мадрида 19 березня в Ла Лізі.

Цей матч цілком може вирішити боротьбу за титул, оскільки "Барселона" випереджає "Реал" на 10 очок, поки "Лос-Бланкос" не зустрінуться з "Реал Бетіс" пізно ввечері в неділю.

У Де Йонга є цілих сім днів на відпочинок, якщо це буде потрібно, і він буде вкрай необхідний для наступного матчу каталонців перед згаданим Класіко.

У цьому матчі «Барса» проти «Атлетик Більбао» на «Сан-Мамесі» зазвичай є одним із найскладніших виїзних матчів в іспанському футболі, який грається перед галасливою публікаю.