З цією зміною Хаві Ернандес знову продемонстрував експертне ігрове управління у ФК Барселона

Хаві Ернандес ще раз продемонстрував відмінне управління в грі, змінивши його під час захоплюючої перемоги ФК Барселона з рахунком 3-2 на виїзді над Леванте в Ла Лізі в неділю ввечері.

Незважаючи на те, що вони пропустили три пенальті, останній удар головою Луука де Йонга в середину компенсованого часу означав, що «блауграна» зуміла досягти свого першого тріумфу на Естаді Сьютат де Валенсія з 2018 року під час керування Ернесто Вальверде.

З тих пір у «Барси» також було чотири тренери, але це знову була прозора зміна Хаві Ернандеса, його друга за чотири дні, яка перевернула баланс матчу з ніг на голову, коли фішки втратили.

У четвер проти "Айнтрахта" з Франкфурта в затятому "Дойче Банк Парк" каталонці також програли з рахунком 1-0 у своєму чвертьфінальному матчі першої ліги Ліги Європи.

У другому таймі Хаві потім привів до матчу Усмана Дембеле та Френкі де Йонга, які перевернули долю «блауграни» і почали хід, у результаті якого Ферран Торрес зрівняв рахунок. Через це "Барса" тепер виходить у відповідь на "Камп Ноу" цього тижня з рівною рівновагою і з абсолютно іншим настроєм, ніж раніше.

Цієї камео було достатньо, щоб пара розпочалася вчора ввечері. Але знову ж таки, коли «Барса» відстала 1:0, а Леванте збирався виконати другий пенальті, який був пропущений, Хаві виміряв, як він міг продовжити безпрограшну серію «Барси» з 14 ігор до 15, і представив Педрі та Гаві.

Незабаром пара об’єдналася, щоб знайти Дембеле, який відзначив свою 11 гольову передачу в сезоні. матч Карім Бензема та Ліонель Мессі коли П'єр-Емерік Обамеянг головою забив свій навіс.

Всього через чотири хвилини Гаві пройшов сенсаційний слалом на правому крилі Дембеле і вибрав Педрі, щоб забити свій третій гол у п’яти іграх, коли «Барса» завершила повернення.

На жаль, третій пенальті для Леванте означав, що господарі зрівняли рахунок, але куля Луука де Йонга після смерті означала, що «Барса» пішла додому з трьома очками.

«Ми доклали величезних зусиль, але ми не грали добре в першому таймі», – зазначив Хаві після цього. «Ми повинні бути самокритичними. У другому таймі ми були кращими, і Луук і [Марк Андре] тер Штеген зробили різницю».

«[Це] три золоті очки, щоб залишитися в боротьбі, ми все ще другі, і ми не можемо промахнутися. Не зігравши добре, ми перемогли», – підсумував тренер.

Але завдяки його кмітливому менеджменту в грі Барса все ще має шанс на удар у Ла Лізі і залишається фаворитом на континенті.