Хаві звертається до гніву Рафінья на заміну та травми Педрі після триллеру ФК Барселона – Манчестер Юнайтед

Головний тренер ФК "Барселона" Хаві Ернандес розповів про гнів Рафіньї через заміну та травму Педрі під час Трилер плей-офф Ліги Європи проти Манчестер Юнайтед.

Бразилець зрівняв рахунок 2:2 у першому матчі на "Камп Ноу", а також віддав результативну передачу на гол Маркоса Алонсо.

Тоді цілком зрозуміло, що він не міг приховати свого гніву через те, що його зачепили за Феррана Торреса приблизно через 10 хвилин після закінчення, про що Хаві запитали про це після матчу після патової ситуації.

«Я розумію гнів Рафіньї. Я зробив це на благо команди, я ніколи не вношу змін, щоб когось націлити", - заявив Хаві.

«Він вибачився переді мною, але йому не потрібно. Я завжди вимагаю від своїх гравців амбіцій, і він був [амбітним]. Мене також непокоїло, коли мене замінили», – пояснив легендарний півзахисник, згадуючи свої ігрові дні.

«Він вибачився переді мною, і я сказав йому, що все добре. Ви можете сприймати це як щось негативне, але я бачу навпаки».

Тривожно для Хаві те, що один із його найкращих плеймейкерів у центрі парку, Педрі, пошкутильгав перед перервою ударом і може бути під сумнівом для матчу-відповіді на Олд Траффорд.

«Він помітив дискомфорт у квадрицепсах. Подивимося, як він буде завтра і що скажуть тести", - заявив Хаві.

Менеджер хвалить опозицію та назвав «Юнайтед» «працьовитою та чудовою фізичною командою».

«Обидві команди мали шанси. Особливо нам вдалося забити переможний гол. Я вже говорив, що нічия вирішиться на Олд Траффорд, і так воно і буде», – заявив Хаві.

«Вони добре нас натиснули. Це команда, яка виграє багато фізичних поєдинків. Нам було важко вивести м'яч, але ми продовжували добре пресингувати після програшу. У «Юнайтед» чудові футболісти. Я наполягаю: ми зіграли з чудовою командою", - підкреслив Хаві.

Хоча Хаві вважав, що «Барса» повинна була забивати пенальті, 2-2 був, ймовірно, справедливим рахунком тут у грі, де «Юнайтед» домінував у кінці першого тайму, а «Барса» — на завершальній стадії другого.

Однак Хаві знову продемонстрував чудові навички управління людьми, поводячись з Рафінья, і, безсумнівно, заохочував вінгера грати ще краще, ніж це було видно під час демонстрації, яка принесла йому найбільші овації каталонського натовпу на сьогоднішній день. вечір четверга.