Чому 4 червоні картки, скандал із VAR і вигране очко не можуть замаскувати «Ювентус», паралізований страхом

До кінця. Чути крики з трибун, прикрашені на шарфах і футболках, це перекладається англійською як «до кінця» і є неофіційним девізом «Ювентуса», яскравим закликом ніколи не припиняти боротьбу до фінального свистка.

У неділю ввечері в Турині цінності цього указу були повністю очевидні, коли «бьянконері» відбивалися від дефіциту 0-2 проти «Салернітани». Потужний удар головою Глейсона Бремера дав їм надію, а потім, коли Леонардо Бонуччі забив відскок після того, як Луїджі Сепе відбив його пенальті, віра на стадіон «Ювентус» стрімко зросла.

Буквально через кілька хвилин різкий удар головою від Аркадіуша Міліка влучив у сітку, викликавши масове святкування гравців і вболівальників, оскільки вони думали, що вирвали захоплюючу перемогу у своїх суперників.

У наступні моменти гравець збірної Польщі, який уже отримав жовту картку раніше в грі, побачив другу жовту за те, що зняв футболку. Але коли Мілік покинув поле, відеоасистент арбітра сказав офіційному представнику на полі, що йому потрібно переглянути можливий офсайд проти Бонуччі, тому що VAR може приймати лише об’єктивні рішення, і потрібно було зробити суб’єктивне рішення щодо того, чи «Юве» капітан заважав грі.

Коли Маттео Марченаро підійшов до монітора, на боковій лінії почалася бійка, яка призвела до чергових червоних карток для Хуана Куадрадо, Макса Аллегрі та Федеріко Фаціо, перш ніж арбітр остаточно скасував гол.

Проте невдовзі після матчу було оприлюднено ще одне відео, на якому видно, що Антоніо Кандрева з "Салернітани" був ближче до бокової лінії, ніж Бонуччі, і, отже, на позиції, на якій грали всі інші на флайзі.

Це означало, що Мілік був вилучений не лише за святкування переможного голу в матчі, який він насправді не забивав, але й те, що офіційні особи зуміли коштувати «Юве» двох важливих очок, які їхній менталітет «fino alla fine» фактично забезпечив.

Тим не менш, хоча образи позиції Кандреви та суперечливі погляди Аллегрі, боса Салернітани Давіде Нікола та багатьох інших дійових осіб домінують у спортивних ЗМІ Італії в понеділок і за його межами, полеміка цих останніх кількох хвилин не повинна применшувати те, що було показано в решті. матчу.

«Ювентус» повністю домінував у перші 20 хвилин, граючи набагато проактивніше та зі значно більшою цілеспрямованістю порівняно з попередніми іграми цього сезону. Згідно з WhoScored.com За статистикою, «бьянконері» володіли м’ячем у 74% на початку цього періоду, виконали 91% своїх передач і завдали 3 удари, 2 з яких були у створ.

Тоді Кандрева забив після жахливої ​​помилки Куадрадо, і Юве раптово розвалився на шматки. Між тим і першим таймом володіння м’ячем впало до 53.7%, відсоток виконаних передач впав до 85%, і «б’янконері» не завдали жодного удару по воротах, а «Салернітана» — ще два.

Це був повний і повний крах, оскільки господарі були паралізовані страхом, пропустивши єдиний гол проти команди, яка в минулому сезоні фінішувала 17-м у Серії А, взяла контроль над матчем.

Не помиляйтеся, це була команда, яка домінувала в «Юве» протягом тривалого періоду і яка, як і ПСЖ перед ними, на жаль не була набагато попереду, коли йшла до роздягалень під час перерви.

Немає набагато більш страшних звинувачень, ніж це для Ювентуса, оскільки вони були переграні, обдумані та переграні командою, яка, згідно з трансферний ринок Збірка коштувала лише 35.15 мільйона фунтів стерлінгів (41.07 мільйона доларів), а вартість групи «Ювентус» майже вдесятеро перевищує цю суму — 308.25 мільйона фунтів (360.17 мільйона доларів).

Різниця в оплаті праці буде однаково високою, а якість гравців майже незрівнянною. Дійсно, Кандрева був викинутий "Сампдорією" минулого літа, Фаціо - "Ромою", Кшиштоф Пьонтек орендований у берлінської "Герти" після того, як "Фіорентина" відмовилася підписати його після перебування там минулого сезону.

Бачити таку команду, яка приїжджає в Турин і бути такою добре організованою, грати з такою переконаністю та вірою, є величезним свідченням роботи Давіде Нікола, надзвичайно недооціненого тренера, який постійно отримує максимум від кожного гравця, який є в його розпорядженні.

Крім помилок VAR і пізнього відбою, на стадіоні «Ювентус» знову було видно те, що Макс Аллегрі не робить того ж для «бьянконері».

Відставати в матчі, навіть незважаючи на хід гри, є просто частиною гри. Аллегрі неодноразово говорив про молодих гравців у складі, але в цю категорію потрапляє лише 19-річний Фабіо Міретті, а головну помилку зробив 34-річний Куадрадо.

Він теж постійно говорив про потребу для того, щоб його нова команда «росла», але виставив лише двох гравців – бомбардира Бремера та Леандро Паредеса – яких не було в клубі минулого сезону.

Коли нещодавно заговорили про негативний стиль гри, Про це Аллегрі сказав Sky Italia «Є різниця між красивим і ефективним: ти повинен бути ефективним. Мені не подобається бути «красивою» і не перемагати».

Проблема в тому, що з двома перемогами в шести матчах Серії А і поразкою в єдиному наразі матчі Ліги чемпіонів його команда не є гарною чи ефективною, вона відверто потворна та неадекватна.

Крім того, цей останній поганий результат відбувся всього за кілька днів до гри, яку сам тренер визначив як найважливішу з усіх європейських матчів клубу, оскільки він применшив значення зустрічі минулого тижня з ПСЖ.

«Якщо ми хочемо бути реалістами, то найважливіша гра в Лізі чемпіонів — це вдома проти «Бенфіки». Про це Аллегрі заявив журналістам на прес-конференції минулих вихідних.

З моменту повернення в клуб минулого літа тренер постійно намагався пом'якшити очікування, але тут явно зробив виняток. Таким чином, він перетворив зіткнення в середу з португальськими грандами на публічний тест на його здатність досягати результатів.

Все, що вболівальники можуть зробити зараз, це дочекатися «до кінця» цієї гри і подивитися, чи зможуть Макс Аллегрі та «Ювентус» зробити саме це.