Чого ми навчилися з приголомшливого дебюту Уейна Руні на посаді менеджера DC United

ПРАННЯGT
GTO
ON — Якщо ви якось пропустили це, варто було побачити дебют Уейна Руні на посаді менеджера з «Ді Сі Юнайтед» — як і більшу частину ігрової кар’єри колишньої англійської суперзірки — щоб повірити.

У перші 45 хвилин команда MLS, за яку Руні раніше грав у 2018 і 2019 роках, виглядала дуже схожою на ту жалюгідну форму, якою вони були в чотирьох попередніх іграх без перемог.

І навіть кращого результату у другому таймі виявилося недостатньо, щоб заробити будь-які очки, поки годинник не покаже 90 і не почнеться компенсований час.

Потім все змінилося

По-перше, Кріс Дуркін забив свій перший гол у професійній лізі з сезону 2020-2021 у бельгійській лізі Джуліпер, розбивши навіс Оли Камари з першого разу лютим ударом у верхній лівий кут за хвилину до компенсованого часу.

Тоді Taxi Fountas, найпозитивніше відкриття сезону на даний момент, забив ще неймовірніший 11-й гол сезону за п’ять хвилин доданого часу, принісши чорно-червоним усі три очки.

Можливо, Руні не було на полі. Але його команда створила ту саму магію, яку чекали шанувальники DC за його півтора року перебування тут після його довгої прем’єр-міністриPinc
Кар'єра в Лізі в Манчестер Юнайтед і Евертон.

Важче зрозуміти, що саме ця дика зустріч розповіла нам про нову еру Руні у Вашингтоні. Але давайте спробуємо.

Нематеріальна віра повертається

Навіть незважаючи на те, що набагато менше вболівальників прийшло на Audi Field на тренерський дебют Руні, коли він грав на першому матчі Audi Field, не можна було помилитися з елементом енергії, присутній на полі, якого бракувало в останні місяці.

Домашнім уболівальникам практично не було за що вболівати до перерви. Але після того, як програли на дев’ятій хвилині, вони прагнули будь-якого половини шансу, щоб допомогти своїй команді відповісти. І з 61-ї хвилини, коли Фонтас зустрів чудовий простріл Даркіна справа, але побачив, як його один раз врятував Педро Галлезе, натовп реагував майже на кожен обмін на полі аж до останньої пізньої драми.

Це відчуття очікування було чудовим видовищем для клубу, який почувався дещо втраченим цього сезону після важкого 2020 року та багатообіцяючого, але невдалого 2021 року. І важко не приписати це безпосередньо людині в ложі тренера, чи має це сенс логічно чи ні.

Створення з флангів

Хоча карта пасів DC виглядала значно вужчою, ніж карта Орландо, їхні три найкращі шанси та кілька інших багатообіцяючих атак походили з кросів з флангів. Спортивний директор «Юнайтед» Дейв Каспер одного разу описав Руні як гравця «дещо назад», і, принаймні, в цей день його тактика була трохи давнішою англійською: «розберися, забери в штрафну».

Загалом «Юнайтед» здійснив 22 паси проти «Левів», найбільше з моменту нещасливої ​​поразки з рахунком 1:0 від «Чикаго Файр» у середині червня. І хоча це, можливо, мало відношення до більш глибокої лінії Орландо після забитого голу, це також відповідатиме підходу Руні в Дербі Каунті перед DC

Крім того, здається, що DC навряд чи додасть гравця в креативному центрі № 10. Мартін Родрігес - вінгер. Таксі Фонтас або №9, або другий нападаючий. Колишній гравець «Дербі» Рейвел Моррісон і новий гравець збірної Ісландії Віктор Палссен є більш захисними або боковими півзахисниками.

Якщо напруга в широкій грі продовжується, варто задуматися, чому вони принаймні не спробували побачити, як Джуліан Гресселл може підійти як широкий півзахисник або стандартний крайній захисник у системі крайнього захисника Руні. Натомість, найкращий пасовий гравець DC у першому таймі був обміняний у Ванкувер, оскільки він не вписувався в те, яким Руні надає перевагу чотиризахисному вигляду.

Імпровізація з входом

Були часи, коли Руні грав за DC, коли він виглядав більш консервативним, ніж тодішній менеджер Бен Олсен. Наприклад, про послідовність, яка призвела до його найвідомішого моменту у футболці DC: його спринт, підкат і крос, щоб перетворити потенційний програшний момент у виграшний, він висловив збентеження тим, що Олсен відправив свого воротаря вперед на кутовий у матчі 2-2.

Але в цей день, коли DC позаду і шукав рятувальний круг, принаймні на очко, він імпровізував, перемістивши вінгера Кімарні Сміта на роль лівого захисника, щоб отримати більше номерів у цих флангових зонах, за порадою асистента Чеда Ештона.

Це окупилося в лопатах. Сміт асистував у обох голів DC, включно з потойбічним ударом з льоту, який привів до переможця Фонтаса.

Не той самий розіграш

Перебування Руні в Дербі було здебільшого добре сприйняте. Після сезону 2021-2022 «Ремс» вилетіли з Чемпіонату Ліги, але лише тому, що отримали 21 очко через фінансові помилки поза полем.

Тому більше немає питань щодо його кваліфікації, оскільки він керував або був помічником тренера після того, як залишив DC у 2019 році. Але якщо DC розраховував на те, що він знову стане касовим розіграшем, їм краще було б переглянути.

Дебют Руні в DC став однією з найбільших спортивних подій літа в місті. Його управлінський дебют навіть не був найбільшою недільною подією в околицях, оскільки трафік від попереднього бейсбольного матчу Washington Nationals ускладнював поїздки багатьох людей до Audi, щоб пообідній час пограти.

Офіційна кількість відвідувачів у 15,805 20,000 осіб у той день була щедрою, а зал на 60 XNUMX місць був заповнений майже на XNUMX%. Що ще тривожніше, це співвідношення було подібним у секції вболівальників, яких можна було очікувати, що їх буде більше, знаючи історію події.