Те, що сказав тренер ФК «Барселона» Хаві Ернандес, є «однією з найбільш несправедливих» речей, які коли-небудь бачили

Головний тренер ФК "Барселона" Хаві Ернандес звернувся до однієї з "найнесправедливіших" речей, які він коли-небудь бачив у футболі.

Команда легендарного півзахисника здобула перемогу над Кадісом з рахунком 2:0 у неділю на Камп Ноу, що зберегло відрив у вісім очок над запеклим суперником Реал Мадрид на саміті Ла Ліги.

Перемога стала можливою завдяки голу та результативній передачі Серхі Роберто, який забив гол, а потім створив Роберта Левандовскі за блискучі кілька хвилин напередодні перерви.

Після основного свистка Хаві захистив свого друга, випускника «Ла Масії», який замінив травмованого Педрі під час першого матчу плей-офф Ліги Європи в четвер і має намір вийти в стартовому складі у зворотному матчі на «Олд Траффорд» цього тижня.

«Критика Серхі Роберто — одна з найбільш несправедливих, які я бачив», — сказав Хаві.

«Він завжди добре виступає, де б не грав, він ніколи не скаржиться, у нього ефектне ставлення. Він надзвичайний капітан, він безкорисливий, і він наскрізь Барса", - додав Хаві.

Хоча Хаві, можливо, трохи перебільшував тут, враховуючи його 30 з чимось років у грі з тих пір, як його відкрила «Барса» в підлітковому віці, неможливо не помітити ненависті Роберто з боку певної частини фанатів онлайн.

Перемога над «Кадісом», мабуть, викликала труднощі у перегляді деяких прихильників Twitter, які сподіваються на підписання Роберто та Феррана Торреса за 55 мільйонів євро (58 мільйонів доларів).

Незважаючи на хорошу статистику Роберто, Торрес був визнаний найкращим гравцем матчу, і він вважає, що перший тайм був найкращим за 45 хвилин, які він грав у футболці «Барси» з моменту переходу з «Манчестер Сіті» в січні 2022 року.

На відміну від Ансу Фаті, Торрес максимально використав свою можливість блиснути в рідкісному старті попереду Рафінья, що Хаві помітив.

"Він зробив крок вперед, щоб отримати впевненість", - визнав головний тренер.

У своєму післяматчевому інтерв’ю Торрес вважав за краще зосередитися на командних зусиллях, однак сказав, що комфортне лідерство каталонців у турнірній таблиці «є відображенням того, як ми працювали».

«Ми дуже наполегливо працювали з початку сезону, і зараз ми переживаємо чудовий момент», — заявив він далі.