Vikings Rally Past Bills у 2022 році. Гра року

Переможна серія «Вікінгів» становить сім і продовжується, але це була не звичайна перемога. Натомість «Вікінги» зайшли в дім хуліганів, терпіли знущання протягом трьох чвертей, а потім поклалися на майстерність, швидкість, мужність і міцність, щоб здобути дивовижну перемогу над «Баффало Біллз» з рахунком 33-30.

Її вже називають найкращою грою року, і коли справа доходить до драматизму, ефекту шоку та безперечної майстерності, вона цілком може виявитися найкращою грою в регулярному сезоні 2022 року.

Біллз та їхні вболівальники дуже насолоджувалися цим матчем, коли наближалася четверта чверть. Наприкінці третього матчу Баффало вів у рахунку 27-10 після голу з гри Тайлера Басса. Здавалося, гра буде розгромною на користь господарів поля.

Але під час гри після стартового удару Далвін Кук пробіг 81 ярд для тачдауну, випередивши Біллза до енд-зони в найдовшій серії в його кар’єрі. Дефіцит у 10 очок на початку четвертої чверті був набагато кращим, ніж 17.

Сі Джей Хем увійшов у ендзону з 3 ярдів за 4:34, що залишилося, щоб дати «Вікінгам» справжню надію. Вони повинні були бути в межах трьох очок, але Грег Джозеф зробив спробу додаткового очка з правої висоти, залишивши дефіцит у 27-23.

Після того, як оборона «Вікінгів» вимушила «три-і-аут», гра почалася всерйоз. «Міннесота» почала боротьбу зі своїми 24, а «Вікінги» зіткнулися з 4th-і-18 зі своїх власних 27 після 2-хвилинного попередження. Саме тоді Джастін Джефферсон (10-193-1) здійснив ловлю свого життя, піднявшись, накрившись ковдрою, і перехопив однією рукою передачу Кірка Казинса, впавши на землю, і не дозволив м’ячу торкнутися тверда земля. Гра отримала 32 ярди для вікінгів.

По мірі того, як поїздка тривала, Вікінги, ще одна передача від Казинса до Джефферсона дала Вікінгам 1st-і-гол на 3. Рахунки відмовилися впустити вікінгів у ендзону, і коли Казенса зупинили на 4th- вниз зіграти приблизно в шести дюймах від лінії воріт за 41 секунду до кінця, здавалося, що Біллс втримаються.

У «Вікінгів» не було тайм-аутів, але «Біллс» не стали на коліна, оскільки Джош Аллен отримував удар у своїй енд-зоні. Замість того, щоб зробити удар і відштовхнутися на один-два ярди, Аллен упустив удар, і півзахисник Ерік Кендрікс повернув його в ендзоні, щоб взяти добро вперед.

Хоча ця дивовижна подія виглядала як переможний тачдаун, це не було. «Біллс» забили нічийний філд-гол в останній грі основного матчу. Баффало виграв від помилки офіційної особи під час їзди, оскільки Біллсу приписали ключовий прийом Гейба Девіса, коли м'яч впав на землю. Відтворення не було залучено, але НФЛ визнала, що це мало бути.

Капітани Кевіна О'Коннелла зробили решку під час жеребкування, і це дало «Вікінгам» м'яч на початку овертайму. (Примітка для себе – завжди колли решки.) Знову «Вікінги» керували полем, і здавалося, що вони виграють з тачдауном, коли у них буде 1st-і-гол з лінії 2 ярдів. Однак захист Баффало знову піднявся, і О'Коннелу довелося задовольнитися філдголом Джозефа.

Під час наступного володіння м’ячем він Біллз, здавалося, був на шляху до того, щоб або зрівняти м’яч з гри, або виграти гру тачдауном, але Аллен перекинув м’яч у рух, а Патрік Петерсон зробив свій другий перехоплений удар у грі, щоб дати «Вікінгам» ще один W .

Це була радість для команди, яка зараз має рахунок 8-1, але все ще отримувала пониження до перемоги в Західному Нью-Йорку. Ветерани-спостерігачі сумнівалися, чому «Вікінги» не змогли виграти жодну гру, окрім свого першого сезону, більш ніж на один рахунок, а також сумнівалися, кого вони перемогли.

Після 17-очкового камбеку проти однієї з найкращих команд ліги на виїзді «Вікінги» відповіли принаймні на одне з цих запитань.

Ніхто не був щасливіший, ніж Петерсон, який насолоджується відродженням у Міннесоті, і був радий відповідати критикам. «Ми не намагаємося довести, що вони неправі. Ми просто хочемо продовжувати доводити свою правоту кожного разу, коли виходимо на поле», сказав Петерсон. «Якщо ми не є хорошою футбольною командою, як ви можете повернутися до цього дефіциту? Подивіться на нас зараз».

«Вікінги» — хороша команда, і зараз вони виглядають чудово. Але щотижня в НФЛ проводиться нове випробування, і до того моменту, коли «Вікінги» почнуть грати на 11-му тижні проти «Ковбоїв», слава їхнього тріумфу над «Біллз» залишиться в пам’яті. Їм доведеться знову довести це на стадіоні «Ю.С. Банк» і в наступні тижні.

Мета — стати найкращою командою на початку лютого. Це просто сліпий оптимізм, щоб сказати, що це саме те, що станеться, але більше ніж через середину сезону, здається, що вікінги мають більше, ніж ударний шанс досягти цієї мети.