Герой Чемпіонату світу з США Крістіан Пулішич доставлений до лікарні через травму, але обіцяє зіграти в суботу

Топ лінія

Американського форварда Крістіана Пулішича доставили до лікарні для подальшого обстеження після сильного удару від іранського воротаря, коли він забив єдиний гол у вівторок, 1:0 перемога для США, який вже називають одним із найвідоміших голів в історії американського футболу, але зірка футболу пообіцяла у вівторок, що буде готова зіграти в наступній грі.

Ключові факти

Про це повідомив представник US Soccer Forbes Пулісіч був доставлений до лікарні з "травмою живота та пройшов сканування".

Форвард поділився Snapchat після Пізніше того ж дня з лікарні сказав: «Тож я——— пишаюся своїми хлопцями, я буду готовий у суботу, не хвилюйся».

Пулішич забив переможний гол на 38-й хвилині матчу у вівторок, а потім одразу зіткнувся з голкіпером Ірану Алірезою Бейранвандом і впав на кілька хвилин.

Пулішич ненадовго повернувся до гри, але, здавалося, був пошкоджений ударом, і був замінений, щоб почати другий тайм.

Гол був необхідний у грі, яку обов’язково виграють США, які вибули б за нічию або поразку від Ірану.

Що потрібно дивитися

США зіграють із Нідерландами в матчі 16/10 фіналу о XNUMX ранку за східним часом у суботу.

Основна інформація

США домінували в першій половині матчу у вівторок, а гол Пулішича став необхідним гольовим проривом незадовго до перерви. У другому таймі збірна США більше оборонялася, відбиваючи хвилю за хвилею атак, у той час як команда Ірану відчайдушно намагалася досягти нічийного голу, який дозволив би їй фінішувати вище США в групі В і кваліфікуватися до 16/24 фіналу. XNUMX-річний Пулісіч вважається одним із найбільших талантів американського чоловічого футболу всіх часів. Він грає у футбольний клуб «Челсі» в Лондоні та був частиною команди «Челсі», яка виграла Титул Ліги чемпіонів УЄФА у 2021 році вважається найбільшою нагородою в клубному футболі.

Подальше читання

США перемогли Іран — вийшли в 16/XNUMX фіналу Чемпіонату світу (Forbes)

Гол Гаверца: як безжальна точність Челсі виявила слабкість Ман Сіті у фіналі Ліги чемпіонів (Forbes)