Героя американського футболу Крістіана Пулішича звільнили від суботнього матчу в Нідерландах

Топ лінія

Американський форвард Крістіан Пулішич отримав дозвіл на участь у суботньому матчі 16/XNUMX фіналу Чемпіонату світу між США та Нідерландами. Американський футбол, після поранення забивши єдиний гол у грі проти Ірану у вівторок, яку необхідно виграти.

Ключові факти

Пулішич отримав забій тазу, коли зіткнувся з воротарем Ірану – травму, яку він описав як «дуже болючу».

Пулішич ненадовго продовжив гру після удару на 38-й хвилині, але йому це явно завадило, що призвело до того, що команда US Soccer вилучила його з гри в перерві та відправила його до лікарні.

Навіть перебуваючи в лікарні, Пулішич сказав, що не планує пропускати суботній матч, опублікувавши святкову публікацію в Snapchat, сказавши: «Тож я——— пишаюся своїми хлопцями, я буду готовий у суботу, не хвилюйтеся».

Основна інформація

Обставини голу Пулішича та ціна, яку він заплатив за нього, миттєво зробили його одним із найвідоміших голів в історії футболу США. США повинні були виграти матч у вівторок, щоб отримати достатньо очок, щоб вийти в 16/XNUMX фіналу після того, як тільки отримати нічиї в інших іграх групового етапу проти Уельсу та Англії, незважаючи на сильні виступи, тоді як Іран пройшов би, навіть якщо нічия. Команда вирушає в суботній матч проти Нідерландів як аутсайдер, після того як збірна Нідерландів пробилася в 16/16 фіналу, здобувши перемоги над Сенегалом і Катаром, а також зігравши внічию проти Еквадору. Формат Чемпіонату світу, що залишився, — турнір з плей-офф, у якому переможці ігор XNUMX/XNUMX фіналу виходять до чвертьфіналу.

Дивовижний факт

Це вже сьомий випадок, коли чоловіча футбольна команда США виступає в плей-офф Чемпіонату світу, де вони виграли лише один матч за всю історію команди — перемогу з рахунком 2:0 над Мексикою в 2002/16 фіналу XNUMX року.

Велике число

Щонайменше 294,348 XNUMX доларів. Це як багато грошей у кожного гравця на збірній США збирається повернутися додому з цього чемпіонату світу. Якщо вони пройдуть до чвертьфіналу, винагорода зросте до $382,609 XNUMX.

Подальше читання

Герой Чемпіонату світу з США Крістіан Пулішич доставлений до лікарні через травму, але обіцяє зіграти в суботу (Forbes)

Ось скільки американські футболісти зароблять на чемпіонаті світу залежно від того, наскільки далеко вони зайшли (Forbes)

США перемогли Іран — вийшли в 16/XNUMX фіналу Чемпіонату світу (Forbes)

США зіграли внічию з Уельсом у першому матчі Кубка світу (Forbes)