Чоловіча збірна США вилетіла з Чемпіонату світу, програвши Нідерландам з рахунком 3:1

Топ лінія

Чоловіча національна збірна США з футболу вибула з Чемпіонату світу після приголомшливої ​​поразки від Нідерландів у суботу з рахунком 3:1, що поклало край надії команди на вихід до 16/XNUMX фіналу, оскільки команда продовжує свої десятирічні пошуки свого першого чемпіонату світу. Кубкова перемога.

Ключові факти

Гол правого захисника Нідерландів Дензела Дамфріса на 80-й хвилині закріпив перемогу голландської збірної — збірна США не проходила до чвертьфіналу з 2002 року.

Чоловіча команда, яка не змогла потрапити в останню партію турніру в 2018 році, поступалася більшу частину матчу, хоча її атака змогла зберегти м'яч, не давши голландцям втекти в ударі. поза.

Хаджі Райт, який грає за турецьку команду «Антальяспор», скоротив перевагу Нідерландів вдвічі, забив гол на 76-й хвилині, хоча Нідерланди швидко відірвалися, забивши третій гол через чотири хвилини.

США вийшли в 16/1 фіналу після перемоги над Іраном з рахунком 0:0 у вівторок, після нічиєї 0:1 з фаворитизованою командою Англії та нічиєю з Уельсом (1:XNUMX).

Дотичний

Зірковий форвард США Крістіан Пулішич, який отримав травму під час перемоги чоловічої збірної США проти Ірану з рахунком 1:0 на початку цього тижня, повернувся в команду в суботу після госпіталізації для подальшого обстеження. Пулісіч був випущений з лікарні після отримання травми живота, коли він зіткнувся з воротарем Ірану під час переможного голу в грі, проголошеного як один із найбільших голів в історії чоловічого футболу США. Команда Нідерландів, тим часом, боролася з an спалах грипу напередодні матчу з головним тренером збірної США з Нідерландів Луїсом ван Галом сказав, що у кількох із 26 гравців команди були симптоми грипу, хоча він не уточнив, у скільки з них були симптоми.

Велике число

$ 440 мільйонів. Саме стільки ФІФА, керівний орган Чемпіонату світу, виділить 32 командам, які беруть участь у турнірі, у тому числі 9 мільйонів доларів для 16 команд, які не змогли вийти з групового етапу, 13 мільйонів доларів для команд, які потрапили до 16/30 фіналу. , 42 мільйонів доларів для другого та 23 мільйони для переможця. Кожен з 10,000 членів чоловічої збірної США отримає стипендію в розмірі 90 46 доларів США за кожну з чотирьох ігор, які вони зіграли в Катарі, причому XNUMX% бонусу ФІФА буде розподілено між XNUMX членами чоловічої та жіночої національних команд, згідно з даними. колективний договір.

Дивовижний факт

Приймаюча країна Катар— посеред суперечки про ймовірні порушення прав людини та обмеження в країні ЛГБТК і прав жінок — була виключена перша країна, увійшовши в історію Чемпіонату світу з футболу.

Що потрібно дивитися

Нідерланди зустрінуться з переможцем матчу Аргентина – Австралія о 2:9 у суботу. Цей матч XNUMX/XNUMX фіналу запланований на п'ятницю, XNUMX грудня.

Подальше читання

Ось скільки американські футболісти зароблять на чемпіонаті світу залежно від того, наскільки далеко вони зайшли (Forbes)

Герой Чемпіонату світу з США Крістіан Пулішич доставлений до лікарні через травму, але обіцяє зіграти в суботу (Forbes)

На чемпіонаті світу заплановано першу виключно жіночу суддівську бригаду — ось інші рекорди, встановлені в Катарі (Forbes)

Катар увійшов в історію Чемпіонату світу з футболу, оскільки він вибув — руйнівні надії на перемогу, коли наростають суперечки (Forbes)