Том Брейді рятує сезон Tampa Bay Buccaneers — і роботу тренера — завдяки виграшному драйву

Том Брейді зробив це знову.

Незважаючи на чотири чверті невмілості в атаці, GOAT вдалося досягти перемоги Tampa Bay Buccaneers над Los Angeles Rams з рахунком 16-13. Коли на годиннику залишилося лише 44 секунди та не залишилося жодного тайм-ауту, Брейді привів «Бакканірс» до переможного тачдауну лише за 35 секунд.

Зараз «Бакканірс» мають рахунок 4-5 і займають четверте місце в НФК, незважаючи на першу половину сезону, яка була відзначена неякісною грою в атаці, відсутністю бігової гри та сумнівною тренерською підготовкою.

І незважаючи на те, що все це правда, це спірне питання після потенційно визначаючої для сезону перемоги Тампа-Бей.

«Це було круто», — сказав Брейді після гри. «Нам це було потрібно. І ми це отримали. Ми боролися до кінця».

У процесі завершення свого рекордного для НФЛ 55-го переможного гонку Брейді перервав серію з трьох поразок Бакс. Після невдалих спроб виграти в грі під час незначних поразок від «Грін Бей Пекерс» і «Піттсбург Стілерс», Брейді повернув своє модо.

Так само робили і буканери.

Якби «Тампа-Бей» програла цю гру, вони впали б до 3-6. Хоча це не зовсім рекорд на кінець сезону в жалюгідному південному дивізіоні НФК, у «Букс» запланований матч у Німеччині проти «Сіетл Сіхокс» з рахунком 6-3, і вони не приймуть іншу домашню гру до початку грудня.

Ця втрата мала б дроблений моральний дух команди. Хоча з математичної точки зору сезон, можливо, ще не закінчився, будь-хто, хто має трішки логіки, міг би вважати його завершеним.

Так, запущена гра все ще погана. Так, підказка та схема від координатора нападу Байрона Лефтвіча все ще сумнівні. І так, Bucs все ще намагаються виконувати паси довше ніж на 10 ярдів.

Але це був класичний Брейді. Коли Рамс вирішили провести консервативну серію з Даррелом Хендерсоном на 3-му та 5-му з можливістю виграти гру за 1:39, що залишилося, чи хтось справді думав, що Брейді та цей застійний напад Бакса вирвуть перемогу?

«З ним у нас завжди є шанс», — сказав головний тренер Тодд Боулз про Брейді після гри.

Після першого нападу «Бакс» у грі, аж до завершення 15-ярдового удару Брейді Леонарду Фурнетту о 9:05 четвертої чверті, «Тампа-Бей» не змогла успішно провести гру понад 10 ярдів.

Це три весь чверті футболу без гри понад 10 ярдів.

І незважаючи на все це, стрімка атака, яка зібрала лише 2.6 ярда за перенесення, і напад, який створив лише 4.6 ярда за гру, Брейді та Бакс вирвали це.

«У вас закінчилося, що можна сказати про нього», — продовжував говорити Боулз про Брейді. «Я впевнений, що не можу сказати нічого іншого, ніж 50 мільйонів людей, які (вже) прокоментували речі щодо нього. Він чудовий гравець. Він один із найкращих, якщо не найкращий, хто коли-небудь грав у цю гру, і він продовжує це робити».

Це означає, що незважаючи на бажання деяких звільнити Лефтвіча і Боулза, вони нікуди не підуть після цієї перемоги.

Буканери все ще мають великі проблеми. Лінія атаки продовжує бути неякісною, що є головною причиною, чому Брейді та напад продовжують сильно покладатися на спроби швидкого пасу. Це також вагома причина, чому Tampa Bay була лише 5 із 16 за конверсіями на третє місце перед їхніми останніми двома наступальними поїздками, коли вони перейшли в режим без спілкування.

Але ця перемога виглядала як перемога, яка змінила сезон. У роздягальні вперше в цьому сезоні було жваво, Брейді знову посміхався під час пресингу після гри, і здавалося, що з плечей Тампа-Бей знято цілу вагу після перемоги над тією самою командою, яка перемогла їх на тому самому стадіоні під час минулого плей-офф рік.

Можливо, Бакс не є фаворитами на перемогу в Суперкубку LVII, але їх не можна виключати з цього.

З Брейді в складі, ця команда завжди має шанс.