Вірусне фото, яке показує, наскільки «Приборкувач левів» Гаві відданий справі ФК «Барселона».

Вірусне фото з недільної перемоги його команди над «Атлетиком Більбао» з рахунком 1:0 показало, наскільки відданий Ґаві справі ФК «Барселона».

Цифра «6», яку його головний тренер Хаві Ернандес раніше описував як «серце з ногами», знову поставила все на карту на одному з найскладніших майданчиків в Іспанії.

Запеклий суперник «Реал Мадрид» скоротив свою перевагу в чемпіонаті Ла Ліги лише до шести очок, обігравши «Еспаньйол» у суботу, але «Барса» зуміла збільшити відставання до дев’яти після того, як Рафінья виграв у першому таймі.

Також у перші 45 хвилин Ґаві створив момент, який підбив підсумок того, наскільки він відданий справі «Барси», намагаючись отримати свій перший титул у вищому дивізіоні Іспанії за чотири роки.

У сценах, які могли б пишатися його уругвайським товаришем по команді Рональдом Араухо, який був дискваліфікований через червону картку минулого разу проти Валенсії, Гаві кинувся на газон і кинувся головою вперед у приземлений виклик, ризикуючи обезголовити.

Фотографії інциденту поширилися в соціальних мережах, але не повинні стати несподіванкою для тих, хто знайомий з грою 18-річного Golden Boy.

Гаві повертався після власної дискваліфікації на важливий матч у Країні Басків СПОРТ похвалив його за те, що він був «приборкувачем левів» на ворожій території, де він був підданий образливим вигукам від домашніх уболівальників, що кидав фальшиві нотатки про юридичні проблеми Барси.

Після яскравого показу в першому таймі, Ґаві отримав похвалу за покращення у другому, знаходячи більше простору та граючи між лініями.

Було також відзначено, що він втратив менше м’ячів і зробив більше втручань, причому один раз, коли в запасі було близько чверті години, що призвело до того, що він почав шалену пробіжку, яка загрожувала подвоїти рахунок.

«Чим важчим був матч, тим більше він з’являвся на всіх ділянках поля», — пише каталонська щоденна газета, і тепер Ґаві починає найважливіший матч у своїй кар’єрі, коли «Барса» приймає Мадрид в Ель-Класіко 19 березня. у нічию, яка може вирішити, де закінчиться чемпіонат ліги.