Два важливих питання, які Хаві Ернандес поставив своїм гравцям ФК Барселона, перейшовши на посаду

Те, що Хаві Ернандес повністю змінив долю ФК «Барселона» після того, як у листопаді перейшов на посаду головного тренера Рональда Кумана, очевидно для всіх.

Минулої ночі "блауграна" пройшла у Франкфурті одне з найважчих випробувань проти молодого, швидкого та ігрового "Айнтрахта" в першому матчі 25/XNUMX фіналу Ліги Європи. Але те, як «Барса» відбивалася від своїх господарів після того, як забив гол, щоб пізніше зрівняти рахунок через Феррана Торреса приблизно через XNUMX хвилин, було свідченням бойового духу, який другий лідер клубу в історії клубу вселив у своїх підопічних.

І як виявлено by СПОРТ у п’ятницю вранці все це – що включає в себе запуск каталонців з дев’ятого місця, коли він перейшов до другого після лідера Реала Мадрида в Ла Лізі – було б неможливим без двох запитань, які Хаві поставив своїм підопічним, коли керував кермом.

Перший був: «Чи готові ви балотуватися від команди?» а другий був «чи готові ви вступити в [матч] на 92-й хвилині?».

Ставлення гравців з тих пір, як Хаві взяв команду над невимушеним нарядом і оживив його, щоб стати однією з найцікавіших команд Європи, щоб дивитися шоу, що так, зірки Барси більш ніж готові зробити це.

Хоча вони не були залучені до вказаного часу, попередні гравці в стартовому складі Френкі де Йонг та Усман Дембеле були представлені на півгодини раніше на 62-й хвилині на «Дойче Банк Парк» без галасу і відразу ж перевернули гру з ніг на голову.

Всього через чотири хвилини француз і голландець об'єдналися, щоб вирівняти Феррана Торреса в ході, який почав Дембеле, а Де Йонг обійшов гравця Іспанії, витончено віддавши один-два передач у штрафну Франкфурта.

«Це був чудовий гол, чистий талант гравців: Усмана, Френкі, Феррана. Я наполягаю, я задоволений результатом, тому що це був дуже складний майданчик і суперник», – зазначив пізніше Хаві.

СПОРТ також зауважте, що на початкову пропозицію Хаві не було «негативних відповідей», яка була його «першою великою перемогою, оскільки він досяг неминучої відданості всієї команди».

«Не все залежить від тактики в роботі, яку він виконує зі своєю командою в блауграні», – додає видання.

Після двотижневого відпочинку після приголомшливої ​​перемоги над «Реалом» з рахунком 4-0 на «Бернабеу» в Ель-Класіко, «Барса» зараз підійшла до кінця сезону, і їй знадобиться кожен член команди, щоб пройти через складну серію ігор і закінчити 2021/2022 найкращим чином.