Іспанський клуб вдруге виграв головний жіночий клубний турнір Європи.

Завдяки чудовому камбеку та голу Патрисії Гіхарро у другому таймі ФК «Барселона» перемогла німецький «Вольфсбург» з рахунком 3:2 і завоювала другий титул у Лізі чемпіонів серед жінок.

Наприкінці вони обнялись і станцювали в момент суцільного екстазу, який став кульмінацією довгого сезону та зенітом європейської клубної гри. Однак «Барселона» не зробила це легким шляхом у фіналі, який був захоплюючим і часто невблаганним, коли іспанці зрештою перемогли.

Знову Барселона відставала через кілька секунд після удару нуля. У фіналі минулого сезону іспанський клуб поступився тричі в першому таймі на шляху до того, що зірковий гравець Алексіс Путеллас назвав «травматичною поразкою» проти «Олімпіка Ліона», але здавалося, що вони не засвоїли урок. На четвертій хвилині Ева Пайор, найкращий бомбардир змагань, відібрав м'яч у Кіри Уолш і влучним ударом здобув користь, 0-1.

На 37-й хвилині стало ще гірше. Низький удар головою Олександри Попп залишив голкіпера Барселони Сандру Панос без шансів, 2-0. Вольфсбург був керуючим, хоча німецький XI зробив дуже мало. Вони відкинулися на спину і поглинули тиск, а гол Поппа був забитий наприкінці підручницького переходу.

Повернулися спогади про фінал Ліона, останню гру, в якій Путеллас виступала за свій клуб, але Барселона повинна була звинувачувати лише себе. Після раннього удару Пайора каталонський клуб кинувся вперед і кілька разів оголив німецький ар'єргард, перш ніж Ірен Паредес незрозумілим чином не змогла зрівняти рахунок вільним ударом головою на дальній штанзі зі стандартного удару. Відразу після півгодини Барселона змарнувала ще одну видатну можливість, коли Грем Хансен не зміг влучно пробити за кілька ярдів.

Чемпіон Іспанії був марнотратним, а його аналог безжальним і клінічним. На лаві запасних Путеллас виглядав задумливим, оскільки Сальма Параллуело знову не знайшов виходу повз голкіпера «Вольфсбурга» Мерле Фромса, і тому «Барселона» програвала з рахунком 2:0 до перерви.

Але яким би хорошим не був перший тайм, яким німці насолоджувалися, настільки поганим мав стати другий. Барселона більше не була приголомшена. Натомість, омолоджена, Гіхарро та її команда вальсували повз суперника, забиваючи два голи за дві хвилини під номером 12. Перетворена, «Барселона» грала з темпом і точністю. Іспанці повністю командували, і було важко не побачити, як команда виграє фінал.

Захист Вольфсбурга – такий старанний протягом більшої частини гри – просто розвалився. Лінн Вілмс не змогла вибити м'яч, дозволивши Фрідоліні Рольфо, яка грала вище на полі у другому таймі, наскочити, 3-2. Це була одна боротьба забагато перед німецькими воротами. Нарешті Вольфсбургу пощастило, і Барселона заслужено стала новим чемпіоном Європи.

Керолайн Грем-Хансен сказала: «У цій грі було все, що ви могли мати. У перерві я згадав минулорічний фінал (після того, як у перерві програв «Ліону» з двома нулями). Я сказав, що ні, це більше не повториться. Ми забили один, потім два, а потім весь стадіон вибухнув».