Добре, погано та потворно від поразки «Грін Бей Пекерс» у фіналі сезону від «Детройт Лайонс»

Мрії «Детройт Лайонс» у плей-офф померли за 40 хвилин до того, як вони вийшли на поле проти «Грін Бей» у неділю ввечері. У Packers, з іншого боку, було все, за що грати.

Тренер «Детройта» Ден Кемпбелл не змінив свого плану на гру. «Леви» та їхній тренер старої школи мали один і тільки один гол.

«Ми не хочемо, щоб вони йшли», — сказав Кемпбелл про Пекерів. «Це наша мотивація».

Що ж, Леви не відпустили Пекерс.

«Детройт» грав розумніше, сильніше та краще, і поклав край мріям «Пекерс» у плей-офф шокуючою перемогою 20-16 на «Ламбо Філд».

Переможна серія з чотирьох ігор Грін-Бей була перервана, він впав до 8-9 і пропустив постсезон вперше з 2018 року. Детройт завершив сезон 9-8, і його перемога дозволила Сіетлу — а не Грін-Бей — захопити NFC сьоме й останнє місце в плей-офф.

Ось хороше, погане і потворне з приголомшливої ​​перемоги Детройта над Грін-Бей.

Гарна

КРИСТІАН ВАТСОН: Новачок «Пекерс» уже втретє цього року подолав 100-ярдовий бар’єр — і всі вони відбулися з 13 листопада.

Вотсон зловив п’ять передач на 104 ярди, підкреслив акробатичний прийом на 45 ярдів наприкінці третьої чверті на 14-ярдовій лінії «Левів». Дві гри пізніше, Роджерс зробив 13-ярдовий TD-пас на Аллена Лазарда, щоб дати Грін-Бей перевагу 16-13.

МЕЙСОН КРОСБІ: 38-річний Кросбі є другим найстарішим гравцем у лізі, поступаючись лише Роббі Гулду з Сан-Франциско (40). Але Кросбі продовжує виступати на високому рівні.

У неділю Кросбі забив три м’ячі з поля — удари ногами на 22, 49 і 48 ярдів. Єдиний промах Кросбі стався з 53 ярдів, коли він влучив у поперечину, і м’яч відскочив назад у ендзону.

Кросбі завершив сезон із 25 із 29 за кількістю кидів з гри (86.2%), що стало п’ятим найкращим роком у його 16-річній кар’єрі.

ЦЕ І ТЕ: У другій чверті Роберт Тоньян здійснив акробатичний лов на 21 ярд, який призвів до третього філд-голу Мейсона Кросбі за ніч. … Квотербек Аарон Роджерс використав жорсткий рахунок, щоб змусити новачка захисника «Левів» Джеймса Х’юстона вискочити з боків наприкінці другої чверті. … Метт Лафлер виграв змагання, коли протестував проти прийому Амона-Ра Сент-Брауна з 15 ярдів. Підхоплення дало б «Левам» першу перемогу, але натомість це змусило «Детройт» зробити удар. … Новачок першого раунду захисника Девонте Ваятт, який увійшов у гру з 0.5 мішка цього сезону, отримав свій перший повний мішок у цьому році.

БАД

НЕОБЕРЕЖНИЙ РОДЖЕРС: У Аарона Роджерса всього 13 перехоплень у 2019-2021 роках. У неділю Роджерс закинув 12th перехоплення 2022 року, друге за кількістю в його кар'єрі.

Єдиний сезон, коли Роджерс виконав більше перехоплень, стався у 2008 році — його перший рік у старті — коли він виконав 13 кидків.

12th перехоплення за № 12 відбулося наприкінці четвертої чверті з Пекерсами в лунці 20-16. Роджерс пробив глибоко на Крістіана Уотсона, але Кербі Джозеф з Детройта чудово прочитав гру та перехопив Роджерса.

Джозеф також двічі перехопив Роджерса під час перемоги Детройта над Грін-Бей на 9-му тижні. Це зробило Джозефа першим гравцем в історії, який перехопив Роджерса тричі за сезон.

ЧЕРВОНА ЗОНА, МЕРТВА ЗОНА: Пекерс вийшли на гру під 23 місцем у рейтингуrd у нападі на червону зону, забиваючи тачдауни лише в 51.9% своїх поїздок усередині 20.

Речі були не кращими під час першої ночі в Грін-Бей. «Пекерс» забили першим голом із п’яти, але два розбіги та неповна передача дали лише один ярд.

Потім Кросбі пробив з гри з 22 ярдів.

ВСІ ГАЗ БЕЗ ГАЛЬМ: Метт Лафлер вперше використав фразу «повний газ, без гальм» під час свого дебютного сезону 2019 року. Крім того, що він втратив нерви на чемпіонаті NFC 2020, відтоді Лафлер був надзвичайно агресивним.

Однак часто такий підхід може мати негативні наслідки — і це сталося рано в неділю.

«Пекерс» мали четвертий і один на своїх 1. «Грін Бей» привів Аллена Лазарда в рух, передав йому м’яч, але півзахисник Алекс Анзалоне програв на 32 ярд.

Захист «Пекерс» витримав, але «Детройт» таки отримав 37-ярдовий філд-гол від Майкла Беджлі, який зрівняв гру, 3-3.

ПАЛЬЦІ МАСЛЯ: Грін-Бей лідирував, 9-3, наприкінці першого тайму та мав перевагу в два очки.

На другому та четвертому Роджерс зробив чек проти Аарона Джонса, який отримав перевагу на 4 ярдів. Але Джонс не впорався, і Вілл Гарріс з Детройта відновився за 8:1 до кінця тайму.

Це була п’ята помилка цього року для Джонса, друга за кількістю серед усіх ранінгбеків у НФЛ.

ЦЕ І ТЕ: Йош Ніджман, правий підкат Пекерса, дозволив новачку захисника Лайонс Ейдану Хатчінсону двічі в першому таймі, а потім був поміщений замість новачка Зака ​​Тома. … Каліф Реймонд із Детройта впіймав пас із 43 ярдів від Джареда Гоффа на 1-ярдову лінію Грін-Бей. Однією грою пізніше колишній пакувальник Джамал Вільямс мав 16th поспішаючий TD року. Пізніше Вільямс забив переможний ТД — його 17th сезону, який встановив новий рекорд Детройту. … Wideout Romeo Doubs мав пару критичних падінь. … Туз у віддачі Кейсіан Ніксон був утриманий на 19.8 ярдів за віддачу від удару.

УГЛЯД

QUAY WALKER: Новачок Грін-Бей був дискваліфікований у середині четвертої чверті після того, як штовхнув члена медичного персоналу «Левів».

Ранінбек Детройта Д'Андре Свіфт привернув увагу, коли Вокер безглуздо штовхнув одного з членів медичної бригади «Левів». Вокер був позначений за неспортивну поведінку, а потім дискваліфікований.

Вокер також отримав неспортивний пенальті та був виключений з гри під час поразки на восьмому тижні від Баффало. Там Вокер підштовхнув тайт-енд тренувального складу Баффало Зака ​​Девідсона на бічній лінії Біллза.

Вокер мав жахливі дев'ять балів у тесті Wonderlic із 50 питань перед минулорічним проектом. Це викликало тривогу у кількох генеральних менеджерів.

І хоча Вокер провів непоганий сезон новачків, його нездатність стримувати свої емоції є величезною проблемою для просування вперед.

РАСУЛ ДУГЛАС: «Леви» поступалися з рахунком 9-3 за 2 секунди до кінця першого тайму, а гравець Майкл Беджлі забив 48-ярдовий філдгол. У середині другої чверті Беджлі промахнувся з 46-ярдового.

Перед ударом Беджлі «Пекерс» оголосили тайм-аут, і Дуглас незрозумілим чином прийшов, щоб схопити м’яч. Між командами сталася легка штовханина, а потім Дуглас штовхнув маску атакуючого Дена Скіпера.

Дуглас був відзначений на 15 ярдів за непотрібну грубість, скоротивши спробу філдголу до 33 ярдів. Беджлі використав це і скоротив перевагу Грін Бей до 9-6 у перерві.