Даллас Маверікс намагаються завершити матчі

«Даллас Маверікс» не може закривати матчі. У суботу ввечері «Даллас» бачив перевагу в 16 очок над «Оклахома-Сіті Тандер» з рахунком 5:41 у четвертій чверті, що зникла на очах. Маверікс програли в овертаймі, 117-111

Схожий сценарій розігрувався цього сезону у трьох поразках Далласа. Вони створюють перевагу, знімають ногу з газу та знаходять спосіб відкашлятися. Якщо Маверікс не зможуть незабаром розвинути інстинкт закриття, вони продовжуватимуть втрачати можливості.

«Ви тільки подивіться, [як] ми отримали чудові можливості, але ми просто втрачаємо удари», — сказав головний тренер Маверікс Джейсон Кідд після поразки від «Тандер». «Ми не граємо в захисті, і це велика частина нашої проблеми. Незалежно від того, хто закриває гру, якщо ви не отримуєте зупинок або якщо ви просто дозволяєте м’ячу водити, і якщо ви не захищаєте фарбу, це важко в цій лізі».

Кідд вийшов із складом у складі Луки Дончіча, Спенсера Дінвідді, Реджі Баллока, Доріана Фінні-Сміта та Крістіана Вуда в останні 3:42 четвертої чверті. Увійшовши в гру, Вуд, якого Кідд рішуче налаштований залишити в ролі шостої людини, зіграв у цій групі лише вісім хвилин.

Незважаючи на невеликий розмір вибірки, за ці вісім хвилин команда мала рейтинг нападу 138.9 і рейтинг захисту 100. Ці цифри не відображалися проти Оклахома-Сіті, оскільки Тандер закінчив останні хвилини четвертої чверті з 17- 2. Кідд не був вражений результатом.

«Ми не ходили з Тіммі [Хардовеєм молодшим] сьогодні ввечері. Ми залишили C-Wood там із тією групою, і це не пішло добре з обох сторін, і це те, у чому ми повинні бути кращими. Я думаю, що ми хвилюємося через напад, але ми взяли команду над цією грою, і за шість хвилин до кінця все пішло іншим шляхом. Ми просто не закінчили».

Команда, яка завершила гру, зіграла разом 12 хвилин у цьому сезоні та має рейтинг нападу 103.8 і рейтинг захисту 134.8. Кідд швидко зазначив, що зіграти Вуда в програшному складі не спрацювало, але Вуд був не єдиною проблемою для Далласа.

Незважаючи на те, що він зробив другий поспіль тріпл-дабл, набравши 31 очко, зробивши 16 підбирань і 10 передач, Лука Дончіч зіграв погано. Після того, як Дончіч показав кілька якісних виступів у захисті цього сезону, він здавався перевіреним на цьому боці м’яча.

Тим не менш, він все ще мав можливість виграти гру в основному, але пропустив 17-футовий стрибок. Він завершив вечір, загравши в овертаймі, з плюс-мінус мінус-25. Він пробув на паркеті протягом усієї серії Thunder, щоб зрівняти рахунок у четвертому матчі та вийти вперед у овертаймі.

«Це залежить від мене», - сказав Дончіч. «Я не керував командою. Я не робив пострілів. Ця гра за мене. Я не зробив того, що [потрібно] зробити, щоб перемогти».

Програш у близьких іграх так рано стає тривожною тенденцією. «Тандер» не є переможцями, вони перемагали «Лос-Анджелес Кліпперс» двічі на тиждень, але вони не є суперниками. Ні «Нові Орлеан Пеліканс», коли Сіон Вільямсон, Брендон Інгрем і Герб Джонс. Тим не менш, Пелікани з недостатньою кількістю пілотів так само вибили Маверікс.

Навіть поразка на початку сезону від «Фінікс Санз» була жахливою. У той час як «Санз», здається, готові повернутися до постсезону, «Маверікс» лідирували протягом 41 хвилини та скоротили перевагу в 22 очки.

Якщо Даллас може розраховувати на якийсь успіх наприкінці гри, так це на перемогу над Бруклін Нетс з рахунком 129-125 в овертаймі. Хоча «Маверікс» не повинні були дозволити грі дійти до овертайму, вони змогли відзначитися в додатковому фреймі та знайшли спосіб перемогти.

Сезон ще молодий, і зрозуміло, що Кідд все ще колупається зі складами, працюючи за своїм сценарієм, щоб побачити, що працює, а що ні. Але скоріше, ніж пізно, йому доведеться зібрати на підлозі виріб, який зможе створювати й утримувати контакти, а не постійно їх викидати.

«Якщо ви подивитеся на початок сезону, у нас були переваги в четвертому, і ми їх віддаємо», — сказав Кідд. «Це те, на що ми повинні подивитися. Ми дивимося на інший склад, закриваючи гру; просто не вийшло».