Таннер Грей, чемпіон NHRA, ставить перед собою високі цілі в Nascar

Таннер Грей завжди любив гонки на звичайних автомобілях. Але, будучи підлітком, він також розвинув пристрасть до гуркоту по смузі на надмірній швидкості.

Згодом Грей став наймолодшим чемпіоном NHRA у віці 19 років. У 2018 році уродженець Нью-Мексико здобув титул NHRA Pro Stock. Він виграв 13 з 48 гонок в NHRA, причому вісім з цих перемог припали на його чемпіонський сезон.

Але Грей хотів змагатися в Nascar, і він пішов із комфортного світу драг-рейсингу, щоб отримати виклик, не схожий на будь-який інший.

«Найголовніше, що вони відрізняються на 180 градусів», – сказав Грей. «Психічний аспект також є. Ви переходите від шестисекундних гонок у драг-рейсингу та гонках з одним хлопцем до двох годин проти 40 інших хлопців. Більше за все, це був ментальний аспект.

«Я не брав участь у гонках на звичайних автомобілях, перш ніж перейшов, тому мені довелося вивчити машини, як вони їздять і все, що з цим йде».

Грей, якому зараз 22, уже третій постійний сезон бере участь у Всесвітній серії вантажних автомобілів Nascar Camping для Девіда Гілліленда Racing. Він має найкращий старт, отримавши три найкращі 10 у перших чотирьох гонках цього року.

«У нас є Джеррі Бакстер, і він здобув дуже сильні успіхи на всіх наших вантажівках», – сказав Грей. «Ми повертаємо програму. У нас в DGR багато хороших людей. Це те, звідки взялися наші сильні забіги. Коли ти оточуєш себе людьми, які є кращими і займаються спортом довгий час, це змушує мене підвищуватися і бути кращим. Сподіваюся, ми продовжуємо ставати кращими протягом сезону».

Сірого підтримує Ford Performance, як і його товариша по команді DGR Хейлі Діган. Партнерство дозволяє Грею використовувати симулятор Форда, а також вчитися у деяких найкращих водіїв синього овалу.

Досвід роботи з Ford також відображається на трасі. Ford Performance часто є на вантажівці Грея № 15, виступаючи його основним спонсором з тих пір, як він вперше почав змагатися в Nascar, хоча Black's Tire цього року приєднався до вантажівки № 15 у Дейтоні.

«З Фордом було неймовірно працювати, – сказав він. «Вони розкрили обійми не тільки мені, а й усім, хто прийшов у DGR. Їх основна увага: «Що ми можемо зробити, щоб допомогти вам стати кращими?»

«Від виробника це правильний менталітет. Ми ходимо на симулятор щопонеділка, і вони беруть участь у наших змаганнях після вихідних, щоб дізнатися, як все пройшло. Вони були дійсно пов’язані зі мною та з моїм братом. З ними було чудово працювати».

До початку сезону 2022 року Грей, за визнанням, мав труднощі в Наскарі. Два роки тому він забив чотири найкращі п’ятірки та вісім кращих 10 у своєму сезоні новачків. Але 2021 рік був гіршим, ніж очікувалося, лише одна п’ятірка найкращих і пара найкращих 10, із середнім результатом 22.3.

Коли Грей намагається виграти свою першу гонку серії вантажівок, тиск зростає. Він вірить, що зможе виконати роботу, і 2022 рік — це рік для нього, щоб проявити себе.

«У мене погана схильність принижувати свою впевненість, а потім я потрапляю в колію, і з неї важко вибратися. Коли я прийшов з дрег-рейсингу, я щойно виграв чемпіонат і виграв гонки. Я виграв 33% гонок, які я бігав, що є досить високим показником у гонках.

«Розвернутися і зробити те, що я відчував, було набагато складніше, і ти не виграєш, це ускладнює ситуацію. Коли ти добре бігаєш, це допомагає. Це спорт вгору і вниз. Коли я змінив, я знав, що це буде важко».

Маючи місце в плей-офф, Грей готовий до кінця року. Momentum на стороні команди №15, і він вважає, що це його рік.

Через чотири перегони Грей займає п’яте місце в битві за чемпіонство регулярного сезону. У четвер серіал повертається на трасу Мартінсвілла, де він найкраще фінішує з 2021 року.