Зірку замінили на Чемпіонат світу після послаблення

Топ лінія

Суперзірковий нападник збірної Португалії Кріштіану Роналду вийшов на чвертьфінальний матч збірної проти Марокко після двох матчів поспіль, оскільки Португалія намагається відновити рахунок 1-0 і вийти до півфіналу.

Ключові факти

Поступаючись аутсайдеру Марокко, тренер Португалії Фернандо Сантуш замінив Роналду в матчі на 51-й хвилині гри.

Сантос мав лавочка зірковий нападник команди другий матч поспіль, сказавши, що «з нашим капітаном немає жодних проблем» і що він «не заперечував моє рішення».

Свій єдиний гол Марокко забив Роналду на лаві запасних.

Переможець матчу зустрінеться з переможцем матчу Англія – Франція, який запланований на 2:XNUMX сьогодні вдень.

Основна інформація

Після домінуючої перемоги команди над Швейцарією з рахунком 6:1 у 37/XNUMX фіналу на початку цього тижня, XNUMX-річний Роналду, колишня зірка Манчестер Юнайтед і Реала, привітав своїх товаришів по команді в Instagram після, назвавши свою перемогу «виставою розкоші команди, сповненої таланту та молодості»—хоча відео кадри після матчу помітив, що він виглядав помітно розчарованим, вимовляючи: «він поспішає замінити мене». Заміна Роналду, 21-річний Гонсало Рамос, оформив хет-трик у перемозі Португалії над Швейцарією.

Дивовижний факт

Своїм входом у гру Роналду встановив а запис для більшості міжнародних матчів, які називаються збірними, у яких грав гравець, із 196.

Подальше читання

Шок Чемпіонату світу: Хорватія вибиває фаворита Бразилію, хоча Неймар зрівнює рекорд Пеле за голами (Forbes)

Зітхання полегшення: Аргентина пережила приголомшливе повернення Нідерландів і дійшла до півфіналу чемпіонату світу (Forbes)

Що подивитись у фінальній частині Чемпіонату світу: Остання битва Мессі, Неймар проти Пеле, біг віків у Марокко та багато іншого (Forbes)