Гострий старт, драматичний фініш дозволяють вікінгам одноосібно заволодіти першістю

Ось факти: Minnesota Vikings одні займають перше місце в NFC North після перемоги над Chicago Bears з рахунком 29-22. Квотербек Кірк Казінс встановив командний рекорд, розпочавши гру з 17 пасів. Захисний захисник Кемерон Дантцлер здобув перемогу, вирвавши м’яч з рук екс-вікінга Іхміра Сміта-Марсетта та завершивши володіння м’ячем у Чикаго, яке могло закінчитися нічийним тачдауном.

Є багато речей, які «Вікінги» можуть святкувати, оскільки команда готується до поїздки до Південної Флориди, щоб зустрітися з командою «Маямі Долфінз», яка опустилася до третього захисника. Це команда, якій не судилося віддавати очки в кінці першого тайму та четвертій чверті, що переводить гру на користь суперника. Це було характерною рисою команди протягом сезону 3 року, коли вони постійно псували ситуацію в кінцівці половини/гри.

Віддайте належне головному тренеру-новачку Кевіну О'Коннеллу за усунення цієї жорстокої звички. Незалежно від того, чи це його науковий план, чи випадковість, «Вікінги» більше не запрограмовані на те, щоб здатися в найгірший можливий момент – навіть якщо вони відмовилися від TD Bears за 1:08 до кінця в першому таймі. О'Коннелл також продемонстрував свою майстерність під час першого тайму, коли «Вікінги» грали в найкращий футбол за останній час, створивши перевагу в першому таймі 21-3.

Потім це припинилося. Після того, як Дарнелл Муні з «Ведмедів» здійснив цирковий улов, який дав його команді перевагу на 39 ярдів у першій грі після двохвилинного попередження, «Вікінги» втратили впевненість. Замість того, щоб розвивати свою гру в першому таймі, коли широкий приймач Джастін Джефферсон вільно бігав на вторинному полі «Чикаго» і робив ловлю за ловлею, «Вікінги» грали в обережний футбол з обох боків м’яча.

«Ведмеді» змогли об’єднатися за свого захисника другого курсу Джастіна Філдса, який зіграв найкращу гру в своїй кар’єрі в НФЛ. Він виконав 15 з 21 передач на 208 ярдів з 1 приземленням, а також пробіг 8 разів на 47 ярдів. Було відчуття, що гра, яка явно була в колонці перемог, ось-ось вислизне.

Ця ідея набула довіри, коли Чикаго ПК Каїро Сантос підключився до 51-ярдового філдголу, що дало Ведмедям перевагу 22-21 з 9:26 до кінця. Але замість того, щоб піти на 3-і-аут або перевернути м'яч за допомогою нудотного перехоплення, Казенс очолив «Вікінгів» у 17-грійному тачдаун-драйві на 75 ярдів, який займав сім хвилин від часу.

Казенс завершив драйв, забив гол на один ярд, а потім вдарив Джефферсона життєво важливою двоочковою реалізацією, яка дала Міннесоті перевагу в сім очок.

Казінс завершив гру, виконавши 32 з 41 передач на 296 ярдів з 1 тачдауном і 1 перехопленням на додаток до свого доброго пробігу TD. Він знає, що його команда втратила можливість завершити гру після того, як набула переваги на початку.

«Нам потрібно грати краще в усі ігри, щоб ми могли відірватися і не жити в цих іграх в останні дві хвилини», Казінс сказав. «Це буде виклик для просування вперед. Якщо ми випередимо когось, як ми можемо просто відійти й не затримуватися?»

Після того, як захисник вивів «Міннесоту» вперед, у «Ведмедів» залишилося більш ніж достатньо часу, щоб відповісти. Однак, як зазначалося раніше, це не ті старі вікінги. Здавалося, що Філдс мав Чикаго на ходу, але Данцлер поклав крапку на можливість повернення, коли забрав м'яч з рук Сміта-Марсетта.

Гра сталася не випадково, оскільки Дантцлер був добре знайомий із звичками приймача, оскільки він грав і тренувався з командою минулого року. "Він розв'язаний з м'ячем", – сказав Данцлер Сміта-Марсетта. «Я побачив можливість і скористався нею».

У підсумку «Вікінги» виграли гру завдяки великій грі захисту. Скол!

Чи є Vikings, які посіли перше місце, чудовою командою? Ще ні, але є ознаки покращення, які віщують хороше майбутнє.