Саудівська Аравія завдала Аргентині сейсмічного удару на чемпіонаті світу

Салех Аль-Шехрі з Саудівської Аравії святкує зі своїми товаришами по команді після того, як забив гол, щоб зробити рахунок 1-1 під час матчу групи С Чемпіонату світу з футболу FIFA 2022 у Катарі між Аргентиною та Саудівською Аравією на стадіоні Лусаїл 22 листопада 2022 р. у Лусаїл Сіті, Катар .

Джеймс Вільямсон – Ама | Getty Images Sport | Getty Images

Саудівська Аравія влаштувала одне з найбільших потрясінь в історії Чемпіонатів світу, коли приголомшливий сольний удар Салема Аль-Давсарі забезпечив перемогу над Аргентиною з рахунком 2:1 у групі C на стадіоні Lusail Iconic.

Час зупинився, коли Аль-Даусарі взяв м’яч із неба та повернув усередину двох аргентинських захисників, перш ніж закрутити його поза межами досяжності для захисника Астон Вілли Еміліано Мартінеса, створивши один із найвидатніших моментів будь-якого фіналу Чемпіонату світу.

Ліонель Мессі вивів одного з фаворитів перед турніром вперед із пенальті після спірного рішення VAR (10), але Салех Аль-Шехрі зрівняв рахунок лише за три хвилини до початку другого періоду, створивши величезний розлад.

Результат завершив безпрограшну серію з 36 ігор Аргентини, яка тривала до поразки від Бразилії три роки тому, але це був найкращий день в історії футболу Саудівської Аравії.

«Це дуже боляче. Ми мріяли почати Чемпіонат світу з перемоги», – сказав партнер Мессі по удару Лаутаро Мартінес. «Але це сталося, і тепер ми повинні тренуватися і думати вперед.

«Ми програли цю гру через власні помилки, перш за все у другому таймі. Є деталі, які мають значення, і ми повинні виправити свої помилки».

Коли Аргентина востаннє програла свою першу групову гру Чемпіонату світу в 1990 році – проти Камеруну – вона дійшла до фіналу, де програла Німеччині, але зараз це буде мало втіхою для південноамериканців після поразки від країни, яка займає 51 місце в рейтингу. світовий футбол.