Рафаель Надаль виходить у чвертьфінал Вімблдону, переміщується до 18-0 на мейджерах у 2022 році

Експрес Рафи Надаля продовжує курсувати.

Надаль, який виграв перші два матчі календарного турніру Великого шолома вперше в своїй кар’єрі пройшов у чвертьфінал Вімблдону, перемігши 21-го Ботіка ван де Зандшульпа з Нідерландів, 6-4, 6-2, 7-6(6) у четвертому раунді в понеділок, закривши його коли його суперник влучив ударом форхенд над головою на матч-пойнті.

У цьому сезоні 36-річний іспанець має показник 18-0 у мейджорах.

Він буде наступне обличчя американець Тейлор Фріц у середу після того, як Фріц вийшов у свій перший чвертьфінал у кар’єрі. За ці два тижні він ще не програв сету. Надаль і Фріц грають один до одного 1-1, причому американець переміг скомпрометованого Надаля у фіналі в Індіан-Уеллсі в березні, коли Надаля турбувала тріщина ребра. Це буде їх перша зустріч на траві. Надаль має рахунок 7-0 у чвертьфіналі Вімблдону.

«Він грає добре, у нього чудовий рік, він виграв перший турнір Masters 1000, до речі, проти мене у фіналі, так що, так, матч буде важким, але ми в чвертьфіналі Вімблдону, тож чого я можу очікувати?» Надаль сказав про Фріца.

Переможець цього матчу міг отримати ртутного Ніка Кіргіоса в півфіналі після того, як австралієць вийшов у свій перший великий чвертьфінал за сім років, перемігши 20-річного американця Брендона Накашіму в п'яти сетах. Далі Кіргіос зіткнеться з Крістіаном Гаріном з Чилі в чвертях.

«У 2019 році мій агент мав приїхати, щоб витягти мене з пабу о 4:00 ранку, перш ніж я зіграю з Надалем», — сказав Кіргіос. «Цього року я маю інше мислення. Я пройшов довгий шлях, це точно».

Перший посів і триразовий чинний чемпіон Новак Джокович знаходиться в іншій половині сітки і може чекати Надаля в недільному чемпіонському матчі. У вівторок він повинен отримати жорсткий тест від № 10 Янніка Сіннера після того, як італієць впорався з № 5 Карлосом Алькарасом у чотирьох сетах у неділю.

Джокович сказав, що він додав мотивації виграти свій четвертий поспіль Вімблдон, тому що наразі йому не дозволено грати на US Open в США тому що він не вакцинований проти Covid-19.

після вигравши свій 14-й Відкритий чемпіонат Франції та 22-й титул Великого шолома 5 червня Надаль заявив, що планує зробити радіочастотну абляцію, яка використовує тепло на нервах, щоб заспокоїти тривалий біль, але йому доведеться розглянути можливість операції, якщо це лікування не дасть результату. Легенда тенісу страждає від синдрому Мюллера-Вайса – рідкісного дегенеративного захворювання, яке вражає кістки стоп. Він сказав, що грав на Відкритому чемпіонаті Франції, тому що отримав кілька ін'єкцій анестезії під час турніру.

«Я знаю, що на початку турніру я прибув сюди, особливо зважаючи на фізичний стан, — сказав він після матчу першого раунду, — перемога є найважливішою річчю, тому що це дає мені шанс знову тренуватися завтра і мати ще один матч через два дні. І я радий цьому, без сумніву».