Рафаель Надаль і Новак Джокович зустрінуться в 59-й раз у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Франції: за цифрами

Давні суперники Рафаель Надаль і Новак Джокович зустрінуться у 59-й раз у чвертьфіналі Ролан Гаррос у вівторок.

Той, хто переможе, стане фаворитом на здобуття титулу в неділю.

Джокович, номер 1 світу і діючий чемпіон, увійшов у чверть, знищивши 6-го № 1 Дієго Шварцмана з рахунком 6-3, 6-3, 15-XNUMX.

Надаль, посів під номером 5 і 13-разовий чемпіон Франції на відкритому чемпіонаті, мав набагато важчу дорогу, перш ніж в кінцевому підсумку переміг Фелікса Оже-Аліасіма, розташованого під номером 9, 3-6, 6-3, 6-2, 3-6, 6 -3, за 4 години 21 хвилину. Надаль зробив брейк у восьмому геймі п’ятого сету, а потім подав його переможцем з форхенда на відкритий майданчик після короткого розіграшу.

Джокович у минулорічному півфіналі переміг Надаля в чотирьох сетах, завершивши 35-матчеву переможну серію Надаля в Парижі після Надаля знищив серба поспіль у фіналі 2020 року проведено в жовтні.

«Звичайно, ми добре знаємо один одного, у нас багато спільної історії», – сказав Надаль про Джоковича. «Звісно, ​​він приїхав сюди після перемоги в Римі. Для мене це була не ідеальна ситуація, щоб приїхати сюди.

«Але ми тут. Ми на Ролан Гаррос, це, безперечно, моє улюблене місце. І єдине, що я можу вам сказати, це я збираюся бути зосередженим з [понеділка], як завжди намагатимуся якнайкраще. Я не знаю, що може статися. Єдине, що я можу гарантувати, це я буду боротися до кінця, велике спасибі».

Sдопомога Джокович: «[Це] очікуваний матч для багатьох людей. Я радий, тому що не проводив багато часу на корті, тому що він буде фізичним. Я готовий, мені подобаються мої шанси, хто б не прийшов».

Ось розбивка суперництва Надаля і Джоковича за цифрами:

21: після вигравши Australian Open у січні, Надаль є лідером усіх часів серед чоловіків з 21 титулом на турнірах Великого шолома в одиночному розряді. Він прагне продовжити свій рекорд, завоювавши 22-й великий титул, тоді як Джокович прагне зрівнятися з ним у 21. Джокович не грав на Australian Open після того, як був депортований через його рішення не робити щеплення проти Covid-19. Роджер Федерер, який не грав з минулорічного Вімблдону, зрівняється з Джоковичем на 20 турнірах.

109: Зараз на Ролан Гаррос Надаль має рахунок 109-3.

13: У фіналі Відкритого чемпіонату Франції Надаль має рахунок 13-0, коли він отримав свій перший титул у 2005 році.

70: Обом гравцям разом по 70 років, але Надалю 36 червня виповниться 3 років, що разом зробить їх 71.

14: Скільки разів Джон МакІнро та Бьорн Борг зустрічалися за свою кар’єру.

30: Джокович веде один на один з рахунком 30-28.

19: Надаль веде 19-8 один на один на грунті.

10: Надаль веде 10-7 у матчах Великого шолома

7: Надаль також веде з рахунком 7-2 на Ролан Гаррос.

25: Зараз Надаль має 25-13 у п'ятисетових матчах у своїй кар'єрі.

3: Надаль має рахунок 3-0 у п'ятисетових матчах на Ролан Гаррос, перемігши Джона Існера (1-й раунд, 2011), Джоковича (півфінал, 2013) та Оже-Аліасіма (4-й раунд, 2022).

8:13: Час на корті для Джоковича на цьому Відкритому чемпіонаті Франції.

0: На цьому турнірі Джокович пропустив сети.