Можливе передчасне повернення Педрі для матчу Атлетичного клубу в Більбао

Згідно з повідомленнями, плеймейкер ФК "Барселона" Педрі може зробити сюрприз, передчасно повернувшись після травми на вихідних.

Гравець збірної Іспанії програв перед перервою в першому матчі плей-оф Ліги Європи (2:2) з Манчестер Юнайтед на Камп Ноу в середині лютого.

Після тестів, проведених наступного ранку, він був діагностовано стукіт до «прямого м’яза стегна правого стегна» і з тих пір не виступав для Blaugrana.

Без 20-річного гравця «Барсі» було явно важко. Після того, як «Юнайтед» вилетів зі згаданого континентального змагання через перемогу у матчі-відповіді з рахунком 2:1, вони зазнали шокової поразки з рахунком 1:0 на виїзді від «Альмерії», що дозволило їм відірватися від «Реала» на 10 очок. вершина Ла Ліги.

У наступному матчі, першому півфінальному матчі Кубка Іспанії, «Барса» здобула доблесну перемогу над своїми запеклими суперниками на «Бернабеу» з рахунком 1:0, але знову зазнала труднощів, оскільки Педрі не міг контролювати темп, бо весь час боровся на задній частині.

Після раннього вилучення Рональда Араухо у другому таймі подібний сценарій відбувся у вчорашній перемозі над Валенсією (1:0). Цього разу «Барселона» зуміла збільшити свою перевагу над мадридцями з семи до дев’яти очок після того, як «лос-бланкос» зіграли внічию з «Реал Бетіс», але 35-хвилинна боротьба за те, щоб утримати свою перевагу, отриману після удару головою Рафінья на чверті години, послідувала і залишила Хаві. щоб пошкодувати про невдачу вбити ігри.

Менеджер має підкріпитися поверненням Роберта Левандовскі після його власного удару по стегну та Гаві з дискваліфікації в наступному матчі "блауграни". І відповідно до AS, Педрі також може зіграти в неділю в Більбао проти «Атлетик».

Очікувалося, що Педрі не одягне свою футболку з номером «8» до Класіко чемпіонату проти Мадрида 19 березня на Камп Ноу, який міг би вирішити боротьбу за титул, однак джерело в роздягальні сказало, що йому грати на Сан-Мамес «важко, але не неможливо». ”.

Хаві та його штаб ще не прийняли остаточного рішення щодо цього питання, яке, як очікується, буде остаточно ухвалено найближчими днями. У будь-якому випадку, навіть якби він впорався зі складом, Педрі почне з лави запасних, а пізніше йому нададуть епізодичний ефект щонайбільше 20-25 хвилин.

Це мудрий спосіб дій, який зазвичай є одним із найскладніших для гри в Іспанії, і тому ми не ризикуємо знову обманювати гравця перед життєво важливими зустрічами з Мадридом як у чемпіонаті, так і в Кубку Іспанії, де магія «Педрі Поттер» знадобиться найбільше.