Рейтинги гравців і що ми дізналися

ФК "Барселона" на вісім очок відійшла від "Реала" на вершині Ла Ліги після перемоги над "Севільєю" з рахунком 3:0 на "Камп Ноу" в неділю ввечері завдяки голам Хорді Альби, Гаві та Рафінья.

Ось деякі рейтинги гравців і те, що ми дізналися з нічиєї.

Марк-Андре Тер Стеген

Майже нічого не мав робити протягом більшої частини гри, за винятком того, що був напоготові під час кількох контратак, які не принесли жодних результатів, і необхідності відновлювати гру «Барси», коли йому повертали м’яч. Був ледве випробуваний пізнім ударом головою після того, як «Барса» вже була попереду. 7

Хорді Альба

Забив чудовий м'яч для Рафінья після того, як Бускетс був вилучений і отримав капітанську пов'язку. За чверть години йому не пощастило не знайти Лєвандовскі в штрафному з захищеним навісом, і ще один його м'яч загрожував з результуючого кутового. Відбив небезпечний рух приблизно на 35-й хвилині, коли з'явився ризик отримати прохідний м'яч Севільї справа. Один із його навісів у першому таймі майже став автоголом Неманьї Ґуделя, і він цілком заслужив свій перший удар близько години. Віддав результативну передачу на Рафінью і забезпечить Алехандро Бальде багато позиційного суперництва в цьому матчі. 9 – Найкращий гравець матчу

Андреас Крістенсен

Ще один чудовий виступ датчанина, який завжди холодний і зібраний. Допоміг позбавити Педрі потенційних червонців, коли «8» втратила м’яч у центрі поля в першому таймі. 8

Рональд Арауджо

На 17-й хвилині був близький ударом головою з кутового. Добре відстежувався, щоб заблокувати небезпечний пас «Севільї» через штрафний майданчик, який наближався до перерви, хоча був піднятий прапорець поза грою. Отримав аплодисменти за подвійний підкат головою на Івані Ракітічу. Вийшов у другому таймі, незважаючи на неприємний підкат, і був сильним до кінця. 8

Жуль Kounde

Гра правого захисника дозволяє французу просуватися вперед і бути авантюрним. Він був архітектором одного з найперспективніших ходів Барси в першому таймі, добре поєднавшись із Рафіньєю, але Левандовскі був надто повільним, намагаючись привести Гаві в дію. Знайшов Рафінью довгим перекидом, який дозволив йому встановити Ґаві. 8

Серхіо Бускетс

Виведений раніше за Франка Кессі після неприємного раннього фолу, тому не було достатньо часу, щоб вплинути на матч. Сподіваюся, його удар не надто серйозний, враховуючи насичений календар Барси попереду. Відповідно до Cadena SERУ його таборі заявили, що капітан може бути відсутнім на два-три тижні. N / A

Френкі де Йонг

Яскраво стартував на ранніх стадіях, контролюючи темп, але почав програвати битву в півзахисті за гарну 10-хвилинну період для «Севільї» з рахунком приблизно 35 на годиннику. Був кращим після перерви та зіграв Альбу, щоб допомогти Рафінья. 7

Педрі

Завжди прагнув з’єднати гру та пройти через фінальний м’яч, але був досить анонімним у першому таймі. Мав набагато кращу секунду 45 і більше впливав на гру. 7

Гаві

Оживився, ледь не віддавши результативну передачу Левандовскі в першому таймі. Рідко був на стороні програшів у повітряних дуелях, незважаючи на свій низький зріст. Чудово відкрив поле під час однієї перерви, яку Рафінья прийняв неправильне рішення. Майже обезголовлений Лоїком Баде, але відмахнувся від нього. Він був постійною загрозою, і результатом став його гол на 70 хвилині, його перший гол у футболці з цифрою «6», коли Рафінья знайшов його на задній штанзі. 8

Роберт Левандовскі

Спокійно розпочали за 15 хвилин до того, як Альба та Ґаві ввійшли в гру. Майже реалізував головний пас від 18-річного гравця, але потім знову впав, поки ракета майже не пройшла повз Боно в його лівій штанзі, і її відкинула зірка марокканського Катару 2022. Треба було зробити краще, коли йому дали кермо під час небезпечного ходу наприкінці першого тайму, і потрібно було швидше знайти Гаві. Така ж логіка застосовувалася до іншого хреста Альби після інтервалу. Незважаючи на те, що він був близький, виконавши пізній удар зі штрафного низом, про його показ не було особливого приводу. 6

Raphinha

Упевненість бразильця знову зростає, коли справа доходить до спроб протистояти гравцям суперника, хоча на початку він не досяг успіху. Хаві розлютився на нього, коли він змусив Гаві відкрити парк у півзахисті та перекинути його на правий фланг за півгодини. Вийшов у другому таймі зі стрімким кроком і просунувся більш центрально, коли Кунде накрив правий, але знову відбив Хаві, коли змарнував ще один персиковий навіс Альби на задній штанзі. Відкупився розумною передачею для Гаві і міг би стати героєм, якщо невдовзі після цього зіграти на вищому рівні, якби не підвищити його зусилля. Виграв небезпечний удар зі штрафного на порозі свого удару, а потім забив гол, якого заслуговувала його стійкість. Відбувся для Феррана Торреса під оплески. 8

замінники

Франк Кессі

Швидкі ноги та крутий пас на Рафінью викликали захоплення у натовпу. Перехопив небезпечний підкат у власному штрафному під час періоду, коли «Севілья» була кращою командою наближаючись до перерви. Надав чудову та вмілу передачу Альбі, виконавши стрибок із зовнішнього боку ногою, завершивши свою найкращу гру за Барсу з моменту переходу з Мілана на вільному трансфері. 8

Ансу Фаті

Не зміг обіграти свою людину на швидкому прориві лівим флангом, але мав мало часу, щоб увійти в гру. 6

Ферран Торрес

На 90-й хвилині невдало провів м’яч у штрафну, що стало одним із небагатьох дотиків у короткому епізодичному матчі. 6

Маркос Алонсо, Алехандро Бальде

N / A

Що ми навчилися…

Капітану Жорді Альбі можна довірити, що він очолить війська за відсутності Бускетса, але Хаві тепер має вирішити, чи зможе він продовжувати працювати зі своїми чотирма гравцями в півзахисті та мати розкіш восьмиочкової подушки, щоб спробувати щось нове, якщо це необхідно.

Кессі дала йому щось подумати з цього приводу, і Рафінья заявив, що він є постійним правим вінгером і не має можливості Хаві використовувати Ґаві як фальшивого нападника.

Зараз у гравців Барси виграли виклик, який поставив їм Хаві і буде насолоджуватися дводенним відпочинком. Після цього Вільяреал залишиться через тиждень.