Пара Луки Дончіча та Кайрі Ірвінга може бути «смертельною» для нападу Маверікс

Dallas Mavericks повертаються додому, щоб зіграти свою останню гру в American Airlines Center перед перервою на матч усіх зірок НБА після насиченої подіями п’ятиматчевої поїздки на Західне узбережжя. Даллас завершив поїздку поразками, але виграв три середні ігри. Але подорож передбачала набагато більше, ніж перемоги та поразки.

Даллас обміняний на восьмиразового розігруючого Кайрі Ірвінга тиждень назад. Команда не лише додала Ірвінга, але й побачила повернення Луки Дончіча до складу після того, як пропустив чотири ігри через контузію правої п’яти. Команда та вболівальники сподіваються, що пара Дончіча та Ірвінга принесе дивіденди після сезону.

«Це лише наша перша спільна гра, але я думаю, що грати з цим хлопцем дуже весело», — сказав Дончіч про гру з Ірвінгом після того, як Маверікс програли Сакраменто Кінгз в овертаймі суботнього вечора, 133-128. «Він чудовий баскетболіст. Я думаю, що це буде дуже весело. Сьогодні, перша гра, теж було дуже весело».

Дончіч набрав 27 очок при 55% кидків під час поразки. Він також зробив дев'ять підбирань і п'ять передач за 41 хвилину. Ірвінг лідирував у «Маверікс», набравши 28 очок при 52.4% кидків, зробивши сім підбирань і сім передач за 42 хвилини.

У трьох іграх з «Маверікс» Ірвінг набирає в середньому 25.7 очка при 48.1% кидків, 4.7 підбирання, 7.3 передачі та перехоплення за 38 хвилин за гру.

«Я радий, що ми впоралися з цим», – сказав Ірвінг, коли вперше поділив слово з Дончічем. «Але поки я був там, це було справді особливо з огляду на можливості, які ми мали на обох кінцях майданчику, щоб по-справжньому вчитися один в одного і просто отримати більше впевненості».

Новий динамічний дует «Далласа» проведе ще дві гри — вдома проти «Міннесоти Тімбервулвз» і на виїзді проти «Денвер Наггетс», щоб створити більше довіри на паркеті, перш ніж обидва підійдуть до Матчу всіх зірок цими вихідними. Після цього – останній етап регулярного сезону.

Зараз «Маверікс» посідають четверте місце в турнірній таблиці Західної конференції, що постійно змінюється, з показником 31-27. «Даллас» відстає від «Кінгз» на третє місце на два матчі та на 2.5 матчу випереджає «Оклахома-Сіті Тандер», який є десятим сіяним і займає останнє місце для гри. «Юта Джаз», яка наразі вибула з плей-офф, відстає від «Маверікс» на три гри.

Щоб трохи відірватися, Даллас повинен почати збирати перемоги. Головному тренеру Джейсону Кідду сподобалося те, що він побачив у своїй новій тиловій зоні в першій грі. Він сподівається, що Дончіч та Ірвінг зможуть розвиватися разом і додадуть новий рівень атакувальної сили атаці команди.

«Це було гладко; це баскетбол, – сказав Кідд. «Я вважав, що ці двоє виконали неймовірну роботу — обидва підносили м’яч, обидва грали без м’яча. Тепер це лише питання отримання хвилин і можливості побачити, які місця їм подобаються або з яких їм дуже зручно грати. Я думаю, що пік-н-рол з цими двома буде дуже хорошим для нас».

Приєднання Ірвінга фактично відновило сезон Маверікс. Даллас тепер має другий Матч усіх зірок разом зі своєю суперзіркою, і, можливо, все ще хоче залучити додаткову допомогу на ринку викупу. Їхні зусилля з переоснащення потенційно готують команду до ще одного глибокого плей-офф.

«Це все ще процес навчання, але я думаю, що це може бути дуже смертельним для нас», — сказав Дончіч про гру з Ірвінгом удвох. «Важко, я думаю, охороняти нас обох. Отже, подвійних буде менше, і ми просто приступимо до роботи».