Новий рекорд відвідуваності плей-офф NWSL встановлено двічі за одну ніч

У неділю шість команд вперше в історії ліги вийшли до післясезонної Національної жіночої футбольної ліги. Х'юстон і Сан-Дієго приймали чвертьфінальні матчі в неділю ввечері, і обидва встановили історичний рекорд плей-оф в ту ж ніч.

Уболівальники Х'юстона з'являються в рекордній кількості

Х'юстон Деш, який посіяний під четвертим місцем, прийняв на стадіоні PNC матч, який розпочався о 4:00 за центральним часом. Фанати в Техасі та за його межами винагородили обидва клуби, продавши матч. Про це повідомляє NWSL натовп Х'юстона досяг 21,284 XNUMX уболівальників, розпродаж ігор і новий рекорд відвідуваності ліги.

"Х'юстон" пропустив гол "Канзас-Сіті" раніше, ніж півзахисник Софі Шмід забила перший гол в історії плей-офф Dash. KC Current забили на 10-й хвилині компенсованого часу, щоб вийти до півфіналу проти OL Reign. Півфінальна гра на Lumen Field у Сіетлі, штат Вашингтон, розпочнеться о 7:30 за східним часом у неділю, 23 жовтня, на CBS Sports Network.

Минулого тижня Dash оголосили, що продали понад 14,000 XNUMX квитків які вже перевищили їхній попередній рекорд відвідуваності вдома в 13,025 12, встановлений 2015 липня XNUMX року проти Чикаго Ред Старз.

Форвард "Канзас-Сіті Керрент" Ло'о ЛаБонта забив на початку перших п'яти хвилин і вивів гостей вперед. Півзахисник "Х'юстона" Софі Шмід на 27-й хвилині вивела господарів на табло. Кейт Дель Фава забила на 10-й хвилині компенсованого часу, забезпечивши «Канзас-Сіті» перемогу на виїзді.

The Current вийшли до півфіналу проти переможців NWSL Shield і першого сіяного OL Reign. Півфінальна гра на Lumen Field у Сіетлі, штат Вашингтон, розпочнеться о 7:30 за східним часом у неділю, 23 жовтня, на CBS Sports Network.

БІЛЬШЕ ВІД ФОРБІВКомісар NWSL обговорює звіт Єйтса на Всесвітньому спортивному конгресі SBJ

San Diego Wave Візьміть титул відвідуваності NWSL

Тим часом сіяний під третім номером San Diego Wave приймав на західному узбережжі Chicago Red Stars, який посіяний під шостим номером. Хвиля перевершила недільний рекорд Х'юстона з домашніми 26,215 32,000 уболівальниками. У своєму першому сезоні Сан-Дієго тримає рекорд відвідуваності плей-офф і регулярного сезону (17 XNUMX, встановлений XNUMX вересня).

Подібно до гри в Х'юстоні, хвиля почалася на задній п'яті після того, як форвард Чикаго Юкі Нагасато відкрив рахунок. Емілі ван Егмонд зрівняла рахунок для Сан-Дієго на 67-й хвилині Володар Золотої бутси NWSL 2022 Алекс Морган забив переможний гол на 20 хвилині до компенсованого часу.

У неділю, 23 жовтня, о 5:00 за східним часом на CBS Sports Network «Морган і Хвиля» виходять у півфінал проти команди «Портленд Торнс», яка посіє друге місце.