Поразка "Наполі" підкреслює всі недоліки "Ювентуса" Макса Аллегрі

Вигравши вісім ігор поспіль, «Ювентус» піднявся на друге місце в турнірній таблиці Серії А, і зростав оптимізм, що вони повернули в кут, наближаючись до сутички з лідером чемпіонату «Наполі».

Однак господарі на стадіоні «Дієго Армандо Марадона» грубо розбудили «бьянконері», оскільки господарі показали гру, яка викрила всі недоліки їх нещасного суперника.

Дійсно, «Наполі» знадобилося лише 13 хвилин, щоб створити захист, який вісім поспіль зберігав нульові ворота, коли Віктор Осімен вивів їх вперед. Через 20 хвилин нападник став постачальником, коли вибрав Хвичу Кварацхелію, а гравець збірної Грузії забив свій сьомий гол у кампанії.

Але Анхель Ді Марія відіграє «Ювентус» і дасть їм якусь подобу надії, коли гра наближалася до перерви. Це відчуття тривало б недовго.

Що б Лучано Спаллетті не говорив і не робив під час перерви, це, здавалося, надихнуло його гравців, оскільки Наполі почав стріляти з усіх сил у другому таймі, коли Амір Ррахмані забив гол на 55 хвилині.

«Партенопеї» забили б ще два голи через Еліфа Ельмаса та Осімхена до фінального свистка, зрештою вигравши змагання з рахунком 5-1 і відкривши перевагу в дев’ять очок над переслідувачами в Серії А.

Незважаючи на те, що цей розрив між «Наполі» та його суперниками в лізі виглядає вагомим, ця гра, мабуть, стала ще більшим нагадуванням про прірву між «Ювентусом» і будь-якою зі справжньої якості.

Їхня попередня переможна серія, безсумнівно, дала уболівальникам помилкове відчуття безпеки, але всі побоювання щодо Макса Аллегрі та його підходу були реалізовані протягом тих 90 болісних хвилин у Неаполі.

Італійська преса не стримувала свою критику на адресу бьянконері, зокрема Альберто Полверозі Corriere dello Sport наполягаючи на тому, що «Юве» «існував лише 10 хвилин» і що вони «здулися так, наче гравці опинилися на полі лише випадково».

З цією точкою зору неможливо сперечатися, і винен у цьому Аллегрі, безсумнівно. Після повернення в клуб у травні 2021 року він знову застосував негативну тактику, яка постійно зазнавала поразки проти компетентної опозиції.

У той час як сторони, які користуються успіхом у всій Європі, включно з Наполі, намагаються регулярно пресингувати м’яч, Аллегрі чітко наказав своїм гравцям відстоюватися, а час і простір, які дозволяють, дозволяють будь-якій гідній стороні легко грати через них.

Покладаючись на помилки опонентів, можливо, спрацювало проти Кремонезе, Еллас Верона та Лечче, але Наполі приєднався до Мілана, Бенфіки (двічі) і Парі Сен-Жермен (двічі) у списку команд, які просто розбили Юве цього сезону.

Щоб підкреслити бажання Аллегрі, здавалося б, просто сидіти глибоко й сподіватися на невдалий пас, коли його команда блокує канали атаки, статистика з офіційний сайт Серії А показують, що в той час як «Юве» контролював м’яч протягом 21 хвилини і трьох секунд, «Наполі» володів ним протягом 31 хвилини і 34 секунд.

Проте згідно з WhoScored.com, «бьянконері» використали лише 34 підкати проти 36 у господарів. Коли «Наполі» втрачав м’яч, вони шукали його, коли «Юве» втрачав м’яч, вони кидали м’яч і дозволяли «Партенопею», який завдав 10 ударів у створ воріт проти двох у «Юве», легко обійти їх. .

Після фінального свистка захисник «Юве» Данило швидко виявив і це як проблему. «Ми зробили багато помилок сьогодні ввечері, і це те, що ми повинні покращити», - сказав бразилець під час свого післяматчеве інтерв'ю DAZN. "Наполі сьогодні біг швидше за нас, тому ми не повинні були залишати їм стільки місця".

Вибір команди Аллегрі, безсумнівно, також посилив ці почуття, а Федеріко К’єза виступив на фланговому захиснику. Бачити, що найпотужнішим джерелом креативності та атакувального запалу в клубі є прохання грати в обороні, слугує ідеальним мікрокосмом нинішнього підходу, особливо тому, що це був перший старт зірки Італії більше ніж за рік.

Повернення до складу після розірваного ACL було б досить поганим, але використання в такій ролі проти високооктанового суперника не мало сенсу, і не було несподіванкою побачити, як К’єза бореться.

Це залишило решту оборони відкритою, і «Наполі» всю ніч насолоджувався розриванням задньої лінії. Окрім К’єзи, існує постійна проблема Мануеля Локателлі, найкращого півзахисника «Юве», якого попросили сісти перед захисником, а потім рішення відмовитися від вражаючої кількості молодих гравців, які нещодавно брали участь у хороших результатах клубу.

Ніколо Фагіолі, 21-річний півзахисник, виходив у стартовому складі у двох із попередніх трьох ігор і забив у перемозі над «Інтером» у листопаді, але залишився невикористаним замінником у матчі проти «Наполі» на користь Вестона Маккенні та Адрієна Рабіо.

Те ж саме стосується і Фабіо Міретті (19), який стартував у двох попередніх іграх і тій перемозі проти «Інтера», але бачив лише 18 хвилин на стадіоні «Армандо Марадона», тоді як Самуель Ілінг-Джуніор і Матіас Соул (обидва по 19 років) також залишилися маргіналізованими. .

Зрозуміло, що в пресі була різка критика Відвертий аналіз Антоніо Кассано до набагато більш виваженого та проникливого погляду колишнього нападника Юве Крістіана Вієрі.

«Юве слід почати з виправлення свого стилю гри», — сказав він La Gazzetta Dello Sport. «Я хотів би побачити, як бьянконері грають у футбол, але замість цього у мене складається враження, що вони не знають, що робити, коли виходять на поле».

Це ідеальне підсумок після такої ганебної поразки. Ювентус повинен виправити свій стиль гри, тому що виглядає так, ніби вони не знають, що роблять.