Марокко перемагає Португалію та стає першою африканською чи арабською країною, яка пройшла до півфіналу

Топ лінія

Марокко вийшла в півфінал Чемпіонату світу в суботу, перемігши Португалію з рахунком 1:0 і ставши першою арабською та африканською країною, яка потрапила до XNUMX/XNUMX фіналу в історії турніру.

Ключові факти

Марокканець Юсеф Ен-Несірі забив єдиний гол у матчі, головою навісивши Ях'я Аттіят Аллах на 42-й хвилині.

Збірна Марокко, яка минулого тижня здобула ще одну шокуючу перемогу над Іспанією в чвертьфіналі, встояла проти Португалії навіть тоді, коли її зірковий нападник Кріштіану Роналду вийшов на матч одразу після перерви — він був зневажений у попередніх двох матчах команди.

Марокко також був змушений знизити гравця на останніх хвилинах гри після того, як Валід Чеддіра отримав червону картку на третій хвилині доданого часу, отримавши дві жовті картки з різницею в кілька хвилин.

Після перемоги команди вболівальники святкували з прапорами не лише Марокко, а й Палестини та країни-господаря Катару.

Дотичний

Тренер Португалії Фернандо Сантуш лавочка Роналду на початку матчу сказав, що «з нашим капітаном немає проблем» і що він «не заперечував моє рішення». Після домінуючої перемоги команди над Швейцарією з рахунком 6:1 у 37/XNUMX фіналу на початку цього тижня, XNUMX-річний Роналду, колишня зірка Манчестер Юнайтед і Реала, привітав своїх товаришів по команді в Instagram після, назвавши свою перемогу «виставою розкоші команди, сповненої таланту та молодості»—хоча відео кадри після матчу помітив, що він виглядав помітно розчарованим і сказав: «Він поспішає замінити мене». Заміна Роналду, 21-річний Гонсало Рамос, оформив хет-трик у перемозі Португалії над Швейцарією.

Що потрібно дивитися

Чинний чемпіон Франція зіграє з суперником Англією в останньому чвертьфінальному матчі о 2:XNUMX за східним часом у суботу, а переможець зустрінеться з Марокко у півфіналі в середу. Argentina, який у п’ятницю в чвертьфінальному матчі проти збірної Нідерландів з мінімальним відривом програв після того, як збірна Нідерландів форсувала додатковий час, зіграє Хорватія, яка виграла свій матч проти Бразилії — команди, яка претендує на перемогу в турнірі — в іншому півфінальному матчі чемпіонату світу у вівторок. Фінал між переможцями цих матчів запланований на неділю, 18 грудня.

Подальше читання

Шок Чемпіонату світу: Хорватія вибиває фаворита Бразилію, хоча Неймар зрівнює рекорд Пеле за голами (Forbes)

Зітхання полегшення: Аргентина пережила приголомшливе повернення Нідерландів і дійшла до півфіналу чемпіонату світу (Forbes)

Що подивитись у фінальній частині Чемпіонату світу: Остання битва Мессі, Неймар проти Пеле, біг віків у Марокко та багато іншого (Forbes)