Голи Мохамеда Салаха в Єгипті можуть підсилити Ліверпуль

ФК «Ліверпуль» почав не найвдаліший сезон 2022/23. Вони виграли лише дві з п’яти стартових ігор Прем’єр-ліги та витримали погані результати проти місцевих суперників «Манчестер Юнайтед» та «Евертона».

Зірковий гравець Мохамед Салах відзначився голом у стартовій грі сезону — але невтішна нічия 2-2 проти «Фулхема» — і забив у поразці 2-1 від «Юнайтед» на «Олд Траффорд», що дає йому віддачу від двох голів у шести матчах. .

Незважаючи на те, що зараз ще ранній період, і шість ігор – це лише невелика кількість результатів, його віддача від голів становить приблизно половину від звичайного рівня для Ліверпуля.

Що стосується кількості голів за 90 хвилин у Прем'єр-лізі, Салах зазвичай досягає позначки 0.60, хоча в минулому сезоні цей показник підвищувався до 0.75, а в своєму першому сезоні в Ліверпулі він забивав в середньому один гол за 90 хвилин у лізі.

Цього сезону Салах забиває 0.33 гола за 90 хвилин, що значно нижче його звичайного рівня. Але це не все залежить від нього, і він далеко не найгірший гравець у команді, оскільки Ліверпуль як колектив погано почав сезон.

Менеджери клубів часто скаржаться на міжнародні перерви, оскільки вони створюють додаткове навантаження на гравців і порушують їхній графік з точки зору цих додаткових ігор і поїздок до них і назад.

Тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп був би радий побачити, як Салах двічі забив за Єгипет у товариській грі проти Нігеру.

Зараз Єгипет шукає відновлення під керівництвом нового головного тренера Руї Віторії після того, як пропустив зимовий чемпіонат світу в Катарі, і новий бос заявив про важливість наявності Салаха в їхніх рядах для цієї зустрічі та ігор проти Нігеру та Ліберії.

«Наша головна мета з першого табору — досягти гармонії між технічним персоналом і гравцями», — сказав Віторія перед цими товариськими матчами.

«Я також хочу уважно стежити за гравцями, оскільки гра в національній збірній абсолютно відрізняється від клубного рівня».

Перший гол Салаха у ворота Нігера показав, як він отримав м'яч у центральній позиції перед захисником, вийнявши свій маркер гарним рухом, щоб м'яч пробіг по його тілу, перш ніж вибити його за його межі.

Потім він завершив, як ми бачили багато разів раніше, а потім з апломбом забив пенальті пізніше в грі.

Для Клоппа було надихати, коли Салах демонстрував таку спритність дотику та спритність розуму. І, мабуть, він був би ще більше радий бачити, як Віторія відмовляє Салаху від Ліберії.

Єгипет оприлюднив заяву, в якій говориться: «Технічний штаб збірної Єгипту вважав за краще дати Мохамеду Салаху і Мостафі Мохамеду відпочинок для товариського матчу з Ліберією після того, як обидва брали участь у попередньому матчі проти Нігеру».

Тепер Салах повертається до Ліверпуля, сподіваючись допомогти їм змінити сезон, але йому потрібна буде допомога. Так само, як спад стався не тільки через нього, відновлення також потребуватиме командних зусиль.

Гравець такого статусу, як Салах, захоче вигравати трофеї, а не просто кидати їм виклик, і відсутність участі в Чемпіонаті світу означатиме, що він сподівається вийти на світову арену клубного футболу в 2023 році, в ідеалі завдяки успіху Ліверпуля в Лізі чемпіонів.

Цей нещодавній виступ за Єгипет міг стати поштовхом, який йому був потрібний, щоб допомогти «Ліверпулю» вийти з міжнародної перерви в більш позитивному настрої перед перервою на Чемпіонат світу пізніше цього року.