Minnesota Vikings використовують Late Surge, щоб здобути 6-ту поспіль перемогу

«Міннесота Вікінгс» грали в одну зі своїх найбільш ненатхненних футбольних ігор сезону. Але в останній чверті, зіткнувшись з дефіцитом у 10 очок і однією з найбільш невблаганних оборон, яку команда бачила цього року, «Вікінги» змінили ситуацію, билися від душі та виграли свою шосту гру поспіль.

Повернення відзначилося стрімким перехопленням і різким поверненням Гаррісона Сміта, чудовим захопленням тачдауну від ранінбека Далвіна Кука та деяким суворим лідерством Кірка Казенса. Він також був заголовком гострого управління грою Кевіна О'Коннелла, який суперечив давньому футбольному принципу, що ви не знімаєте очки з дошки – особливо очки добро на фінальній стадії гри.

Але це саме те, що зробив О'Коннелл, і це було більше, ніж просто сміливе рішення. Це було правильно.

Казенс зробив неповний пас у першій грі після двохвилинного попередження, давши вікінгам 4thна "Вашингтон 4" з нічийним рахунком 17-17. Незважаючи на те, що було легко прийняти рішення відправити плацкікера Грега Джозефа, щоб спробувати 22-ярдовий філдгол для лідерства, «Командерів» помітили за непотрібну грубість у грі.

Це означало, що «Вікінги» мали перший програш і могли працювати поза часом, але їм довелося зняти очки «добро вперед» з дошки. У Вашингтона був лише один тайм-аут, тож Джозеф забив свій другий гол із гри за 16 секунд до кінця. Він забив 28-ярдовий кидок за 12 секунд до кінця.

«Командери» провели один матч і не змогли вийти за межі поля, забезпечивши «Вікінгам» перемогу з рахунком 20-17 і рекорд 7-1, що дало їм величезну перевагу в 4 1/2 гри над «Пекерсами» та «Ведмедями» на Півночі NFC.

Перед останньою чвертю команда О'Коннелла здавалася лунатською. Казенс віддав пас на Джастіна Джефферсона під час першого володіння м’ячем, але атаку «Міннесоти» була припинена протягом більшої частини гри. Стрімкий пас «Вашингтона» зареєстрував явну перемогу над лінією атаки Міннесоти, і Казінс, здавалося, перебував у режимі виживання протягом більшої частини гри.

Наприкінці першого тайму він здійснив перехоплення, що завадило спробі взяти кидок з гри, і передня сімка Вашингтона покарала його кількома сильними ударами. Він закінчив гру, виконавши 20 із 40 передач на 265 ярдів з парою передач TD.

«Ми знаходимо способи виграти», — сказав Казенс. «Ми продовжуємо працювати і намагаємося їх витягнути».

О'Коннелл оцінив те, що Казенс вийшов на пізній стадії після того, як зіткнувся з грубим поводженням протягом другого тайму.

«Для того, щоб наш QB стояв там і був на висоті, коли нам це дійсно потрібно, — сказав Кевін О'Коннелл, — я не думаю, що це збіг».

Казенс отримав чималу підтримку від свого нового тайт-енду Ті Джея Хокенсона. Колишній Лев зловив дев'ять передач на 70 ярдів, і його найбільшим уловом був прийом з 10 ярдів, який забезпечив переможний філд-гол Джозефа.

Вікінги знайшли способи перемогти, і це добре. Але те, як вони зробили це проти Commanders, можливо, є найпозитивнішою подією цього сезону. Вони відмовилися визнати, що поразка була неминучою, і боролися, щоб викопати яму.

Можливо, «Вашингтон» не є елітною командою, але вони сильні, фізично і мають імпульс серії з трьох перемог. Гру не віддали. Вікінги просто забрали.

Тепер завдання полягає в тому, щоб зіткнутися з двома видатними суперниками в Баффало та Далласі. Це буде набагато складніше завдання, але перемога над Commanders показала, що вони готові відігратися, коли гра стоїть на кону.

Цього не було в жодному з останніх двох років, і це дає реальну надію, що старт з рахунком 7-1 – це не просто міраж.