«Міннесота Вікінгс» здобули 5 поспіль перемог, але графік стає набагато жорсткішим

Здавалося, що ця гра буде легкою для «Вікінгів», оскільки вони приймали команду «Аризона Кардіналс», яка мала рахунок 3-4 і мала один із найм’якших захистів у лізі.

Арізона втратила 176 очок, і здавалося, ніби ранінгбек Далвін Кук і Джастін Джефферсон зможуть вільно і легко вирватися на другий рівень.

Так, наявність великого квотербека Кайлера Маррея та його Досягнуто верхньої межі в 12.6 мільйона доларів і навіть більший гравець ДеАндре Хопкінс і його максимальна сума в 15.7 мільйона доларів означали, що захист буде перевірено. Проте не було жодних підстав думати, що вікінги не зможуть перевершити цього суперника з відносною легкістю.

Ще один фактор привернув увагу вікінгів та їхніх шанувальників. «Кардинали» не перемагали «Вікінгів» у Міннесоті з 1977 року, коли президентом був Джиммі Картер. Кардинали все ще називали Сент-Луїс домом, і ця гра проходила просто неба на старому стадіоні Метрополітен. Бад Грант все ще був головним тренером Purple, тоді як захисник у цій перемозі Cardinals з рахунком 27-7 був Френ Таркентон проти Джима Харта.

Це було давно, і версія Cardinals 2022 року дала вікінгам усе, чого вони хотіли, протягом 60 хвилин. Однак «Вікінги» скористалися двома перехопленнями Мюррея та приглушеним ударом, який перетворився на відновлення Міннесоти, і здобули перемогу з рахунком 34-26.

«Вікінги» повернулися після прощального тижня, щоб зробити те, що вони робили регулярно протягом першого року Кевіна О'Коннелла на посаді головного тренера НФЛ. Вони не грають у домінуючий футбол, але роблять достатньо, щоб здобути перемогу. Ця команда з результатом 6-1 міцно посідає перше місце в NFC North і виграла п’ять ігор поспіль після поразки на другому тижні від непереможної «Філадельфії Іглз».

О'Коннелл проповідував, що його команда робить дрібниці, які ведуть до перемоги, контролюючи останні хвилини першого тайму, добре показуючи удари та тримаючись подалі від дорогих пенальті. Вікінги зазнали невдачі в усіх цих сферах проти Арізони, але все ж зуміли здобути перемогу.

Вікінги були кращою командою на початку, але Мюррей кинув 6-ярдовий пас TD на Хопкінса за 47 секунд до кінця першого тайму. У гравця Placekicker Грега Джозефа був заблокований довгий удар з гри в останній грі тайму, і, що важливіше, він пропустив додаткове очко в четвертій чверті, яке дало б вікінгам перевагу в два очки. Їх також викликали на 10 пенальті, які призвели до втрат на 86 ярдів.

Однак успіх Міннесоти в червоній зоні дозволив їй подолати ці недоліки. Вони забили в усіх п’яти нагодах у червоній зоні проти «Арізони», включно з 17-ярдовим пробігом Кірка Казинса TD, щоб почати забити.

Розклад стає набагато жорсткішим, починаючи з гри на 9-му тижні у Вашингтоні, і їхні слабкі місця в обороні, безперечно, будуть перевірені, якщо не виявляться.

Після зустрічі з «Командерами» «Вікінги» їдуть до Баффало, приймають «Ковбоїз», а потім проводять домашні ігри проти «Патріотів» і «Джетс».

Ця ділянка графіка буде важкою, принаймні порівняно з тим, з чим вони зіткнулися до цього моменту сезону. Це вимагатиме від «Вікінгів» контролювати годинник наприкінці першого тайму та на початку другого, продемонструвати покращення у грі ударів і уникнути пенальті, які спричинили стільки проблем проти «Арізони».

Формула перемоги для О'Коннелла була встановлена, і його команда повністю піддалася цьому. Вони не змогли піти цим маршрутом проти кардиналів і все одно перемогли.

Це питання повернення до сценарію протягом наступних п’яти тижнів і використання кожної перерви, яку вони отримують, щоб залишатися першою командою – і командою з великими прагненнями після сезону.