Останній бій Мессі, Неймар проти Пеле, біг віків у Марокко та багато іншого

Топ лінія

На Чемпіонаті світу з футболу 2022 року в Катарі залишилося лише кілька ігор, оскільки ставки зростають для восьми команд, які все ще мають шанси виграти найбільшу спортивну подію у світі, але, швидше за все, у чвертьфіналі буде драма як на рахунку, так і поза ним.

Ключові факти

Остання позиція Мессі: 35-річний аргентинський форвард Ліонель Мессі, якого називають одним із найвидатніших футболістів усіх часів, ніколи не вигравав Кубка світу, і багато хто вважає, що цьогорічний турнір стане його останнім справжнім шансом завоювати омріяний трофей. (дивіться: Аргентина грає проти Нідерландів у чвертьфіналі о 2:XNUMX у п’ятницю на Fox.)

Неймар проти Пеле: Бразильській суперзірці Неймару залишився лише один гол, щоб зрівняти один із найсвятіших рекордів у бразильському спорті — 77 голів Пеле за національну збірну. Потенційній вісі було приділено ще більше уваги, як 82-річному Пеле госпіталізований більше тижня через боротьбу з Covid-19. Лікарі кажуть, що його стан покращується. (дивіться: Бразилія грає з Хорватією в чвертьфіналі о 10 ранку в п'ятницю на Fox.)

Пробіг віків Марокко: Марокко у вівторок приголомшило Іспанію, перемігши європейський центр у серії пенальті, ставши першою арабською командою, яка коли-небудь потрапила до чвертьфіналу чемпіонату світу. Вони могли б знову увійти в історію, перемігши в суботньому матчі, що зробило б їх першою африканською командою, яка вийшла до півфіналу Чемпіонату світу. (дивіться: Марокко грає з Португалією в чвертьфіналі о 10 ранку в суботу на Fox.)

Роналду, який грає лаву? Велике питання напередодні матчу Марокко-Португалія полягає в тому, чи потрапить португальський капітан Кріштіану Роналду, чиї 118 голів за міжнародні матчі є найбільшою кількістю гравців в історії, у стартовій 11-ці своєї країни. Тренер збірної Португалії Фернандо Сантуш впав Роналду зі складу на матч 16/XNUMX фіналу проти Швейцарії після того, як зірка роздратовано відреагував на те, що його замінили в останньому матчі групового етапу Португалії проти Південної Кореї.

Франція хоче повторити: Наразі Франція виглядала як одна з найсильніших команд на Чемпіонаті світу, а переможці 2018 року прагнуть увійти в історію як третя країна, яка коли-небудь знову ставала чемпіоном світу, після Італії (1934, 1938) та Бразилії (1958, 1962). (дивіться: Франція грає з Англією в чвертьфіналі о 2:XNUMX в суботу на Fox.)

Мбаппе на сльозах: 23-річний французький форвард Кіліан Мбаппе вже забив п’ять голів у чотирьох іграх, що робить його фаворитом на отримання нагороди «Золота бутса» як найкращого бомбардира турніру, а його дев’ять голів між турнірами 2018 та 2022 років ставлять його нарівні з Мессі. за голами на чемпіонаті світу за кар'єру та на один випереджає 37-річного Роналду.

Англія йде до слави: Англія перебуває в розпалі золотого віку, з її найталановитішим і згуртованим поколінням гравців за останні десятиліття, але група ще не виграла головного трофею. Англія вийшла в півфінал Чемпіонату світу-2018, а її збірна болісно програла Італії по пенальті у фіналі минулорічного Євро перед домашніми вболівальниками в Лондоні. Одна й єдина перемога на великому турнірі Англії відбулася на Чемпіонаті світу 1966 року, який приймала країна.

Що ми не знаємо

Де Роналду гратиме після завершення Чемпіонату світу з футболу Португалії. Він розійшовся шляхи з Манчестер Юнайтед за «взаємною згодою» 22 листопада після вибуху клубу в інтерв’ю з Пірсом Морганом, сказавши він не «поважає» для менеджера Еріка тен Хага. Повідомляється, що йому запропонували контракт грати за клуб «Аль-Насср» із Саудівської Аравії, який мав би платити йому понад 200 мільйонів доларів на рік, але він відмовлено повідомляє, що він прийняв угоду.

Основна інформація

На груповий етап чемпіонату світу, який стартував 20 листопада і завершився в п'ятницю, прибули 16 команди. США були серед XNUMX команд, які вийшли вперед з групового етапу до раундів плей-офф, але їхня серія завершилася в суботу з рахунком 3-1 програш Нідерландам. Чемпіонат світу з футболу 2022 року став першим чемпіонатом світу, який проводився взимку через жахливе літо в країні-господарі Катарі. Велика частина уваги перед заходом була прикута до країни-господарки, яка наштовхнувся на широке осудження за нібито порушення прав людини тисяч трудових мігрантів, які розбудували інфраструктуру Катару напередодні події. Катар також звинувачують у підкупі офіційних осіб ФІФА в 2010 році, щоб отримати права на проведення, перемігши заявку Сполучених Штатів.

Що потрібно дивитися

Фінал Чемпіонату світу 2022 року запланований на 18 грудня о 10:XNUMX, за даними Caesars Sportsbook.

Подальше читання

«Не критикуйте Катар»: бос ФІФА відстрілювався від недоброзичливців на дивній прес-конференції — за день до початку чемпіонату світу (Forbes)

Кріштіану Роналду покине Манчестер Юнайтед за "взаємною згодою" (Forbes)

США перемогли Іран — вийшли в 16/XNUMX фіналу Чемпіонату світу (Forbes)

Чоловіча збірна США вилетіла з Чемпіонату світу, програвши Нідерландам з рахунком 3:1 (Forbes)