Аргентина Мессі приголомшливо програла Саудівській Аравії

Топ лінія

У вівторок збірна Саудівської Аравії перемогла Аргентину під проводом Ліонеля Мессі з рахунком 2:1 у стартовій грі обох команд на Чемпіонаті світу 2022 року в Катарі, що стало найбільшою подією на цей час, поставивши одного з фаворитів турніру під реальну небезпеку. ранній вихід.

Ключові факти

Збірна Саудівської Аравії змогла здобути історичну перемогу після того, як нападаючий Салех Альшехрі та вінгер Салем Алдавсарі забили один до одного голи протягом п’яти хвилин на початку другого тайму.

Капітан аргентинців Мессі вивів свою команду вперед на 10-й хвилині на початку гри, забивши з пенальті після того, як збірна Саудівської Аравії допустила фол у штрафному майданчику.

Незважаючи на збереження майже 70% володіння м’ячем протягом усієї гри, Аргентина була покарана за те, що не змогла прорвати захист Саудівської Аравії.

Надії Мессі на те, щоб нарешті виграти Чемпіонат світу, тепер покладаються на здатність його команди здобути перемоги над Мексикою та Польщею, двома іншими членами цієї групи, які обидві в рейтингу набагато вище, ніж Саудівська Аравія.

Велике число

36. Це кількість ігор, у яких Аргентина залишалася непереможеною до шокуючої поразки у вівторок. Ця поразка означає, що Аргентина на одне менше досягає світового рекорду Італії з 37 ігор без поразок на рисі.

Основна інформація

Чемпіонат світу є єдиним великим трофеєм, який уникнув Мессі, якого багато хто вважає найкращим футболістом свого покоління разом із португальською суперзіркою Кріштіану Роналду. Завдяки тривалій безпрограшній серії та відродженому Мессі, який очолює їх, Аргентина увійшла до турніру як один із фаворитів на перемогу. Поразка від Саудівської Аравії, ймовірно, поверне спогади про Чемпіонат світу 1990 року, де діючий чемпіон світу Аргентина, тоді очолювана Дієго Марадоною, була приголомшена перемогою Камеруну над ними з рахунком 1:0 у своїй першій грі на турнірі.

Оцінка Forbes

З доходом у 130 мільйонів доларів цього року Ліонель Мессі став найкращим гравцем у рейтингу Forbes ' список найбільш високооплачувані спортсмени 2022.

Подальше читання

Саудівська Аравія приголомшила Мессі та Аргентину в одному з найбільших шоків в історії чемпіонату світу (ESPN)