Мессі вперше виграв чемпіонат світу, коли Аргентина перемогла Францію в пенальті

Топ лінія

Ліонель Мессі привів Аргентину до титулу чемпіона світу в захоплюючому матчі проти Франції, який завершився пенальті після нічиєї 3-3, після хет-трику голів француза Кіліана Мбаппе, яких було недостатньо, щоб протистояти походу аргентинської легенди за трофей. .

Ключові факти

Захоплююча гра, в якій Аргентина домінувала над Францією протягом першої години з перевагою 2-0, стала неймовірною, починаючи з 80-ї хвилини, коли француз Кіліан Мбаппе забив два голи менш ніж за дві хвилини.

Нічия 2-2 завершилася основним часом, і гра перейшла в додатковий час, під час якого Мессі забив свій другий гол, забезпечивши своїй команді перевагу над Францією з рахунком 3-2.

Однак Мбаппе не можна було перевершити: наступна велика подія спорту забив третій гол — став першим гравцем, який коли-небудь зробив хет-трик у фіналі Чемпіонату світу — і знову зрівняв рахунок 3-3, відправивши його до пенальті. , в якому Франція пропустила дві спроби, принісши титул Аргентині.

Напередодні гри Мессі, найбільша легенда спорту та один з найбільш титулованих гравців, ще не виграв чемпіонат світу, оскільки йому виповнилося 35 років і він наблизився до типового віку виходу на пенсію для професійних гравців.

Основна інформація

Мессі, якого багато хто вважав найвидатнішим представником свого покоління, зіткнувся з атакою Франції під керівництвом 23-річного Кіліана Мбаппе, якого багато хто вважає спадкоємцем аргентинської зірки як найкращого гравця світу. Мессі та Мбаппе вийшли у фінал як спільні лідери рейтингу бомбардирів турніру з п'ятьма голами кожен, а також трьома та двома асистами відповідно. Завдяки цій перемозі Мессі тепер виграв усі головні трофеї у футбольному спорті. Аргентинські подвійні голи-талісмани також значною мірою допоможуть вигнати привид невтішної гри у фіналі 2014 року, коли збірна Аргентини програла Німеччині з рахунком 0:1 після того, як він упустив можливість забити невдовзі після перерви. Результат також означає, що жодна команда не вигравала чемпіонатів світу з часів збірної Бразилії 1962 року, очолюваної легендарним Пеле.