Мессі та Хуліан Альварес привели Аргентину до перемоги над Хорватією з рахунком 3:0 у півфіналі Чемпіонату світу

Топ лінія

Суперзірковий нападник збірної Аргентини Ліонель Мессі допоміг своїй команді вийти у фінал Чемпіонату світу у вівторок, де вона буде шукати свій перший титул за 36 років, здобувши перемогу над аутсайдером Хорватією з рахунком 3:0, яка прагнула повторити успіх 2018 року.

Ключові факти

Перемога Аргентини над Хорватією — аутсайдером Чемпіонату світу 2018 — виводить її до фіналу Чемпіонату світу, де вони зіграють з переможцем матчу Франція-Марокко в середу в пошуках свого першого чемпіона світу за 36 років.

Argentina, який забезпечив собі місце в півфіналі після перестрілки в напрочуд рівному матчі проти Нідерландів минулого тижня, покладався на Мессі, світового високооплачуваний спортсмен відповідно до Forbes і 17-річний ветеран національної збірної.

Мессі, який грає за «Парі Сен-Жермен», скористався пенальті, застосованим у ворота хорватського воротаря Домініка Ліваковича на 34-й хвилині, забив пенальті у ворота та допоміг Аргентині повести в рахунку 1:0.

Через п'ять хвилин 22-річний Хуліан Альварес відзначився власним голом після помилки хорватського захисника Борни Соси, зробивши рахунок 2:0.

Через XNUMX хвилин другого тайму Мессі провів м'яч у поле, знайшовши Альвареса на навісі, і форвард Манчестер Сіті забив другий гол у матчі.

Хорватія вдруге поспіль пройшла в півфінал Чемпіонату світу після ветерана-півзахисника Луки Модріча. засмучуючи Бразилію, фаворит на перемогу, у серії пенальті у чвертьфінальному матчі минулого тижня.

Мессі та Модрич, півзахисник мадридського "Реала", обидва вже потрапляли у фінал Чемпіонату світу (Мессі у 2014 році та Модріч у 2018), але жоден з них не перемагав.

Дотичний

Франція, який прагне повторити свою перемогу на турнірі 2018 року, здобув перемогу над Англією в чвертьфіналі в суботу, покладаючись на пару голів півзахисника Орельєна Чуамені та ветерана-форварда Олівера Жиру — рекордсмена збірної Франції провідний бомбардир—збити свого європейського суперника. Марокко, тим часом, стала першою африканською або арабською країною, яка пройшла до півфіналу, коли в суботу вразила Португалію вигравши з рахунком 1:0. Марокко вийшло до чвертьфіналу після чергової сумної перемоги над Іспанією в матчі, який завершився серією буллітів. Єдиними національними футбольними командами Африки, які раніше потрапляли до чвертьфіналу, були Гана (2010), Сенегал (2002) і Камерун (1990). Приймаюча країна Катар була першою командою, яка вилетіла з турніру минулого місяця, увійшовши в історію, оскільки вперше країна-господар була першою, яка вилетіла.

Дивовижний факт

Мессі забив свій перший із 95 голів за чоловічу національну збірну Аргентини в неконкурсному (товариському) матчі проти Хорватії в 2006 році, коли Модріч дебютував за чоловічу збірну Хорватії.

Велике число

25. Саме стільки матчів чемпіонату світу зіграв Мессі, зрівнявши рекорд німця Лотара Маттауса за кількістю матчів на турнірах одним гравцем (Маттаус встановив рекорд у 1998 році, хоча він почав грати в 1980 році як член збірної Західної Німеччини ).

Примітка редактора: Попередня версія цієї історії спотворювала, що Аргентина 36 років не виступала у фіналі чемпіонату світу. Країна дійшла до фіналу, але не вигравала жодного титулу 36 років.

Подальше читання

Що подивитись у фінальній частині Чемпіонату світу: Остання битва Мессі, Неймар проти Пеле, біг віків у Марокко та багато іншого (Forbes)

Шок Чемпіонату світу: Хорватія вибиває фаворита Бразилію, хоча Неймар зрівнює рекорд Пеле за голами (Forbes)

Пепе став найстарішим гравцем, який забивав у нокауті на чемпіонаті світу — ось інші рекорди, встановлені в Катарі (Forbes)