Манчестер Юнайтед вдав жорстку дозу реальності в дербі

«Хочемо десять»

Одразу після того, як «Манчестер Сіті» забив шостий гол на шляху до перемоги над «Манчестер Юнайтед» з рахунком 6:3 у неділю на стадіоні «Етіхад», їхні вболівальники почали скандувати, що вони хочуть отримати двозначні цифри.

Ці самі вболівальники «Сіті» невдовзі відвернулися від поля, обійняли один одного за плечі та підстрибували, щоб зробити «Познань», свято, яке вони влаштовують під час пам’ятних перемог, і щоб принизити своїх переможених суперників.

Це був незручний день для "Манчестер Юнайтед", наповнений сезоном жахливо незручних і незручних моментів.

Це було занадто багато для багатьох їхніх мандрівних уболівальників, деякі з яких покинули стадіон ще в перерві, коли вони програвали 4-0, і до фінального свистка виїзна сторона була заповнена менше ніж наполовину. Це було просто надто боляче дивитися.

Для «Юнайтед» так не судилося. Вони вступили в гру, підкріплені обережним оптимізмом після перемоги в попередніх чотирьох іграх Прем'єр-ліги, але до кінця чинні чемпіони дали їм сувору дозу реальності.

«Юнайтед» може бути засмучений тим, що після перемоги над «Арсеналом» з рахунком 3:1 на початку вересня вони втратили імпульс своєї короткої переможної серії через перенесення наступних двох ігор Прем’єр-ліги після смерті королеви Єлизавети II.

Це означало, що «Юнайтед» майже місяць не грав у матчі Прем’єр-ліги, і це проявилося в перших десяти хвилинах, оскільки над ними повністю домінував «Сіті».

З самого початку «Сіті» кишів по всьому «Юнайтед», прориваючи їх із тривожною легкістю, і через вісім хвилин повів у рахунку 1-0 завдяки Філу Фодену. У перші десять хвилин «Сіті» завдало чотири удари по воротах і вже могло виграти гру.

Незважаючи на те, що Сіті був хорошим, Юнайтед був жахливим і постійно віддавав м’яч дешево в небезпечних зонах. Вони виглядали знервованими та нездатними навіть освоїти основи.

До 23 рокуrd хвилині обидва крайні захисники «Юнайтед» Діого Далот і Тірелл Маласія отримали попередження після фолів, які показали, що вони не в змозі впоратися зі швидкістю та прямістю невпинних атак «Сіті».

Але захист «Юнайтед» залишився незахищеним через відсутність будь-якого помітного півзахисту перед собою, і знову і знову атакуючі гравці «Сіті» могли пройти через середину поля, не відчуваючи незручностей підкату чи навіть переслідування.

Найкращий гравець «Юнайтед» цього сезону Рафаель Варан отримав травму гомілковостопного суглоба на 33-й хвилині, і поки він був поза полем і отримував допомогу, Ерлінг Хааланд забив з кутового. Француза незабаром довелося замінити, і до перерви Сіті вів з рахунком 4:0.

У сезоні Прем'єр-ліги для Юнайтед лише вісім ігор, але це вже другий випадок, коли вони відстають на чотири м'ячі після перерви після того, як у серпні були на такому ж місці в Брентфорді.

Тоді «Юнайтед» покірно здався напризволяще в західному Лондоні, але тут їм вдалося налагодити боротьбу та відбити гол від Ентоні. Це буде невеликою втіхою, це був гарний удар, комфортно найкращий у грі.

Після того, як «Сіті» збільшив свою перевагу до 6-1, а Хааланд і Фоден зробили хет-трик, «Юнайтед» забив ще двічі через Ентоні Марсьяла, який вийшов на заміну на 59-й хвилині замість неефективного Маркуса Решфорда.

Це знову не було втіхою для «Юнайтед», оскільки на той час «Сіті» вже повеселився та розслабився, але це зробило рахунок трохи респектабельнішим і підвищило особисту впевненість Марсьяла після травми.

Телевізійні камери продовжували панорамувати колишнього тренера «Юнайтед» сера Алекса Фергюсона, який сидів у режисерській ложі, показуючи його обличчя, вкрите болем і стражданням.

Нижче за ним нинішній менеджер «Юнайтед» Ерік тен Хег кинув пригнічений малюнок, а потім звинуватив у поразці гру своєї команди без будь-якої справжньої віри.

«Це досить просто, це брак віри», — сказав він. «Коли ти не віриш на поле, ти не можеш вигравати ігри, це неприпустимо. Ми стаємо недисциплінованими, дотримуючись правил, а вас забивають, це сталося сьогодні.

«Для мене це було несподіванкою. Ми не були на передньому плані, ми не були хоробрі з м’ячем, і були простори для гри, але ми не були достатньо сміливими. Вся честь Сіті, але це не має відношення до Сіті, наша гра була поганою. Це було пов’язано з вірою як окремих осіб, так і команди».

Ця поразка не була такою шокуючою, як поразка від Брентфорда з рахунком 4-0, оскільки з тих пір Тен Хег довів, що він може процвітати в англійському футболі завдяки цим чотирьом перемогам, включно з Ліверпулем і Арсеналом.

Ця поразка сталася проти "Сіті", який шість років працює над проектом з Пепом Гвардіолою, а "Юнайтед" лише за три місяці до власного проекту з Теном Хегом.

Голландець міг би багато чому навчитися з цієї поразки, навіть якби більша частина її не порадувала б його, але зараз його найближчим завданням є вселити більше віри у своїх гравців, перш ніж вони зустрінуться з Евертоном на Гудісон Парк наступної неділі.