Лерой Сане зіграє в історичній перемозі мюнхенської «Баварії» над «Пльзень» (5-0)

Мюнхенська "Баварія" додала ще одну частину історії Ліги чемпіонів до свого вже славного клубного рекорду. У вівторок «Рекордмайстер» переміг «Вікторію» Пльзень з рахунком 5:0 завдяки голам Леруа Сане (7' і 50'), Сержа Гнабрі (13'), Садіо Мане (і Еріка-Максима Чупо-Мотінга (59').

Ця перемога подовжує безпрограшну серію мюнхенської "Баварії" в Лізі чемпіонів до 31 гри. На одне більше, ніж рекорд «Реала» — 30 ігор між 2012 і 2017 роками. Останній раз Rekordmeister програв гру 27 вересня 2017 року, коли зазнав поразки від «Парі Сен-Жермен» з рахунком 3:2.

Відтоді «Баварія» виграла 28 ігор і тричі зіграла внічию. Rekordmeister також виграв останні десять ігор, у восьми з яких не пропустив. Це надзвичайний рекорд, і він може бути продовжений наступного тижня, коли «Баварія» поїде до Пльзені на матч-відповідь проти «Вікторії».

Перемога над Вікторією не вважалася даністю. Чеська команда може бути найслабшим із трьох суперників, але до перемоги минулої п’ятниці над Байєром, Баварія не вигравала в чотирьох іграх Бундесліги. «Рекордмайстер» не зміг обіграти «Гладбах» (1-1), «Штутгарт» (1-1), «Уніон Берлін» (2-2) і «Аугсбург» (0-1), усі команди, які мали схоже оборонне мислення з чемпіонами Чехії.

Але, як і у випадку проти Леверкузена, форвард Сане зробив різницю для Баварії. У п'ятницю форвард забив на третій хвилині у ворота "Леверкузена"; у вівторок йому знадобилося на чотири хвилини більше, щоб відкрити рахунок. Однак в обох випадках перші голи були на картках «Баварії», що призвело до швидкої серії голів, яка, по суті, завершила гру через 21 хвилину.

«Це ключ і те, чому ми також навчилися з минулого сезону», — сказав Юліан Нагельсманн після гри (цитата через Гегенпресинг). «Ранній гол важливий; звичайно, я б також прийняв пізній гол. Але перші 20 хвилин дуже важливі, щоб поставити знак і прокласти шлях до успіху в грі».

Насправді Сане відіграв вирішальну роль у тому, щоб «Баварія» покінчила з безпрограшною посухою в Бундеслізі. «Думаю, він зрозумів, чого ми та глядачі вимагаємо від нього і любимо», — сказав спортивний директор мюнхенської «Баварії» Хасан Саліхаміджич у мікст-зоні після гри. «Коли він допомагає в обороні та використовує свої сильні сторони вперед, він може бути одним із найкращих гравців».

Ранній гол у ворота Леверкузена та чотири голи в трьох іграх Ліги чемпіонів — два з них у матчах проти міланського Інтера та Барселони. Сане показав свою цінність мюнхенській «Баварії».

Це хороша новина для клубу. Баварія заплатила за вінгера 66 мільйонів доларів у 2020 році, але були деякі думки щодо переходу на Сане цього літа — Ман Юнайтед був зацікавлений. Тепер ці думки повністю зникли, і Баварія більш ніж рада зберегти свою зірку вперед після нещодавніх чудових виступів.

А як щодо рекорду групового етапу UCL? «Це приємно мати», - сказав півзахисник Лерон Горецка з широкою посмішкою на обличчі. Більш важливими є поточні виступи та майбутній матч Класикер проти Боруссії Дортмунд.

Мануель Вет є ведучим Бундесліга Gegenpressing Podcast та Менеджер області США в трансферний ринок. Він також був опублікований в Guardian, Newsweek, Howler, Pro Soccer USA та кількох інших видах. Слідкуйте за ним у Twitter: @ManuelVeth