Кемба Вокер повернув час назад у першому старті з «Даллас Маверікс».

«Даллас Маверікс» зіграли, підписавши Кембу Вокера наприкінці листопада. Колишній чотириразовий учасник Матчу всіх зірок з історією травми коліна вибув з ліги. Але Даллас відчайдушно шукав додаткового розігруючого, і Вокер був доступний.

Суботнього вечора в Клівленді, у другий вечір матчу з трьома гравцями в стартовому складі, Вокер отримав свою першу реальну можливість зіграти. У той час як «Маверікс» програли «Кавальєрс» у овертаймі з рахунком 100-99, Вокер розпочав гру, відіграв значну кількість хвилин і показав, як гард, яким він колись був.

«Я почувався досить добре. Подивимося, як я себе почуваю завтра", - сказав Вокер ЗМІ після гри. "Як давно це було. Мені там було дуже добре, дуже добре».

Уокер бігав за Маверікс всю ніч, відігравши майже 42 хвилини. Він завершив ніч із рекордними 32 очками, п’ятьма підбираннями та сімома передачами, виконавши 12 із 25 кидків. Його найбільший удар у грі був досягнутий за 3.5 секунди до кінця четвертої чверті, а Даллас відставав на дві.

У центрі Кавальєрс Джаррета Аллена, який охороняв його на правому фланзі, Вокер зробив кілька перехресних дриблінгів і легко обійшов Аллена. У той момент у нього був вільний шлях до краю, і він поклав м’яч, щоб зрівняти рахунок на 96. Його відро врешті призвело до овертайму.

«Я вважав, що Кемба виконав неймовірну роботу, керуючи нападом, залучаючи хлопців, тиснучи на їхній захист», — сказав головний тренер Маверікс Джейсон Кідд. «Він пізно мав м’яч, дістався до лінії штрафного кидка».

До суботнього вечора Вокер зіграв лише у двох іграх з моменту приєднання до Маверікс, відігравши трохи більше 32 хвилин загалом і набравши 14 очок. Його 32-очковий вибух став найбільшим результатом, який він набрав у грі з 23 грудня 2021 року, коли він втратив 44 очки у Вашингтон Візардс у складі Нью-Йорк Нікс.

«Я просто роблю те, що мене просять», — сказав Вокер. «Саме для цього я тут, щоб виконати будь-яку роль, яку вони потребують від мене. Щоразу, коли називають моє ім’я, я просто намагаюся бути готовим».

У суботу ввечері Уокер був готовий. Кідд вирішує, чи вистачить його виступу, щоб вимагати більше ігрового часу, але принаймні на одну ніч Вокер зміг повернути стрілки годинника назад, показати приголомшливу гру та зробити так, щоб азартна гра Маверікс вартувала ризику.