Команда «Канзас-Сіті Чіфс» виграє Суперкубок у «Філадельфії Іглз».

Топ лінія

Команда «Канзас-Сіті Чіфс» виграла Суперкубок LVII у неділю на стадіоні «Стей Фарм» в Арізоні, перемігши «Філадельфію Іглз» з рахунком 38-35 у грі, в якій протистояв дворазовий захисник НФЛ Патрік Махоумс із команди «Чіфс» проти захисника «Іглз», який посів друге місце, Джалена Хертса. .

Ключові факти

Після того, як «Чіфс» зрівняла рахунок 35-35 наприкінці 4-ї чверті, «Іглз» отримали пенальті лише за дві хвилини до кінця гри, забезпечивши «Чіфсам» перший даун і забив переможний філд-гол Харрісона Батлера з 8 залишилося секунд.

Це був другий Суперкубок за чотири роки для Чіфс.

Махоумс був названий MVP Суперкубка вдруге (він також виграв це у 2020 році) після того, як завершив з 21 на 27 (на 182 ярди), 3 тачдаунами, жодним перехопленням і 44 ярдами на розриві.

Вирішальна цитата

«Я поки що не буду говорити про династію», — сказав Махоумс після того, як його назвали MVP. «Ми ще не закінчили».

Основна інформація

На початку чемпіонату обидві команди мали рекорд 14-3, причому «Чіфс» починали з № 7 у рейтингу Football Power Index ESPN, тоді як «Іглз» стартували з № 9. Головний тренер Енді Рід зіткнувся з «Іглз» після того, як Філадельфія звільнила його в 2012 році після 14 років як тренер без жодної перемоги в Суперкубку. Головний тренер «Іглз» Нік Сіріанні також має історію в Канзас-Сіті: його звільнили з команди як тренера ресиверів після того, як у 2013 році приєднався Рейд. Шанси на перемогу були майже розділені між двома командами — «Чіфс» — 51.8% і «Чіфс» — 48.2%. Eagles на 1.5%, згідно з моделюванням ESPN. Розрив у 40 очка між двома командами, дещо на користь «Іглз», був одним із трьох розривів нижче двох очок за останні XNUMX Суперкубків. Вони були першими топ-сіями від AFC і NFC, які змагалися за Суперкубок за останні п'ять років.