Міланський "Інтер" радий поверненню Ромелу Лукаку, і він їм знадобиться

На «Сан-Сіро» панувала атмосфера свята, але було щось, чого не вистачало вболівальникам «Інтера», чого вони давно не відчували і чого прагнули.

Інтер зіграв 3-0 проти Вікторії Пльзень у Лізі чемпіонів і пройшов до 16/XNUMX фіналу змагань другий рік поспіль, і в процесі вибив Барселону з дуже складної групи.

Мюнхенська «Баварія» вирвалася вперед, і більшість вважала, що між «Інтером» і «Барсою» потрібно побачити, хто вийде разом із німцями. Зрештою, «Інтер» переміг каталонців у своїх двох матчах, перемігши в Мілані, перш ніж зіграти в класичну нічию 3-3 на «Камп Ноу», яку «Інтер» справді мав виграти.

Ця нічия означала, що їм потрібна лише перемога над чемпіонами Чехії, щоб пройти далі.

Голи Генріха Мхітаряна та дубль Едіна Джеко поклали гру на 66th хвилину, звідси атмосфера карнавалу на аншлагу на Джузеппе Меацца.

На початку другого тайму можна було почути бурхливі оплески, коли Ромелу Лукаку пробіг узбіч, щоб розігрітися. Бельгійський нападаючий не грав за "Інтер" з кінця серпня, коли отримав травму підколінного сухожилля, через яку вибув майже два місяці.

Минулого літа Лукаку був великим гравцем «Інтера», повернувши 29-річного нападника після його єдиного сезону в Лондоні. Хоча це лише угода про оренду, той факт, що він повернувся, на додачу до того, що «Інтер» зберіг усіх своїх найкращих зірок, означав, що тепер на Сімоне Індзагі чиниться тиск.

Тим не менш рання травма Лукаку на деякий час зіпсувала настрій навколо Інтера, і його форма на початку сезону була неоднозначною. Жорсткий захист, який не давав багато голів протягом останніх двох сезонів, розвалився в цьому.

Лаутаро Мартінес, партнер Лукаку у злочині під час перемоги в Скудетто 2020/21, пройшов через ще одне зі своїх безплідних заклинань перед воротами, причому аргентинець не забивав ворота протягом восьми ігор у вересні та жовтні.

За відсутності Лукаку та Мартінеса саме Джеко взяв на себе гольовий тягар для «Інтера», боснійець забив шість голів за перші два місяці. Джеко, який був запрошений замість Лукаку два літа тому, але потім розглядався як його дублер у світлі його повернення, був одним із найкращих гравців "Інтера".

Отже, коли цокали хвилини на "Сан-Сіро", фанати "Інтера" хотіли побачити Лукаку. Проте Індзагі змусив їх чекати, і нарешті він випустив його на поле, залишившись лише 10 хвилин. Відносини Лукаку з ультрас ще не повністю вирішені, але він отримав теплий прийом, коли вийшов на поле.

Лукаку відчайдушно прагнув забити гол, і йому не знадобилося багато часу, щоб забити ворота, навіть за мінімальної кількості часу на годиннику. Коли «Пльзень» розташувався на краю власної зони, Ніколо Барелла заволодів м’ячем і відправив його на ноги Лукаку, який знаходився на периферії штрафного майданчика спиною до воріт.

Лукаку повернув у внутрішній район і віддав Хоакіну Корреа, який побачив, куди йде Лукаку, і чекав ідеального моменту, щоб проскочити його. Лукаку прорвав лінію захисту Пльзені і з першого разу пробив у нижній кут. Лукаку мав свою мету, і нічна робота була завершена.

Лукаку та вболівальники «Інтера» отримали те, за чим прийшли: три очки, кваліфікацію та повернення свого зіркового нападника.

Повернення Лукаку стане величезним бонусом для «Інтера», і, незважаючи на форму Джеко, Лукаку створює більшу загрозу позаду, незважаючи на те, що Джеко технічно кращий.

Крім того, повернення Лукаку не могло бути найкращим часом, оскільки на горизонті Дербі д'Італія. «Інтер» розпочав сезон як один із фаворитів на виграш скудетто, але швидкий старт «Наполі» на додаток до слабкого старту «Інтера» означає, що команді Індзагі багато чого потрібно зробити.

Перед перервою на чемпіонат світу вони також чекають важку гру на виїзді в Бергамо проти Аталанти. Якщо вони виграють усі три ігри, що залишилися в Серії А, вони можуть усе ще брати участь у боротьбі за титул, оскільки «Наполі» зараз має відрив у вісім очок і виглядає нестримним.

Але наразі Лукаку повернувся, а Інтер має футбольну Лігу чемпіонів у 2023 році.