Як Хаві винагородив гравців ФК «Барселона» за перемогу в його спеціальному виклику через перемогу Валенсії

Хаві Ернандес винагородив своїх гравців ФК "Барселона" за те, що вони виграли завдання, яке їх головний тренер поставив їм напередодні перемоги над Валенсією з рахунком 1:0 у неділю.

"Блауграна" боролася перед натовпом з 89,000 XNUMX глядачів на "Камп Ноу", а Хаві також спостерігав з трибун через дискваліфікацію.

Здавалося, що на них чекав прямий сонячний зимовий день, коли Рафінья вивів їх вперед на 15-й хвилині, завершивши геніальний м'яч Серхіо Бускетса в штрафну кульовим ударом головою.

Однак каталонці знову не змогли використати свої шанси та Хаві пізніше критикував їх за те, що вони не знають, як вбивати ігри.

На початку другого тайму Рональда Араухо було вилучено за те, що він був останнім, хто збив Уго Дуро. Це призвело до напружених решти 35 хвилин, коли Барсі довелося грати на задньому плані в другій грі поспіль після майстер-класу захисту проти Реала на Бернабеу в першому матчі півфіналу Кубка Іспанії в четвер.

Там «Барса» теж перемогла з таким же рахунком, 1-0, і хоча він мав свої претензії до стилю гри, який був продемонстрований в обох матчах, Хаві похвалив силу характеру своєї команди в матчі Ла Ліги, яка дала їм перевагу в 10 очок. вершина таблиці скоротилася до дев'яти, коли Мадрид зіграв унічию з Бетісом.

Хаві також дотримає свого слова і винагородить своїх гравців за те, що вони виграють виклик, який він їм поставив, обігравши Валенсію.

As AS показує У понеділок Хаві зробив вівторок і середу вихідними, що означає, що вони матимуть 72 години відпочинку в цілому після закінчення тренування сьогодні вдень і коли вони знову повинні з’явитися на службу в четвер.

Гра з Валенсією розглядалася Хаві та його підопічними як «фінал», а результат мадридського матчу на «Беніто Вільямарін» у Севільї, як кажуть, викликав переполох у групі гравців у Whatsapp, яка була засипана святковими емодзі та мемами.

Перевага в дев'ять очок є найбільшою, якою Барса може похвалитися над своїми запеклими суперниками цього сезону, і якщо вони виграють проти Атлетік Клубу, а потім обіграють Лос Бланкос в Ель Класіко на Камп Ноу 19 березня, дефіцит може досягти 12, що фактично вручає «Барсі» першу з 2019 року корону іспанського вищого дивізіону.

Хаві знову продемонстрував чудові навички управління людьми, винагороджуючи своїх гравців, а також виконавши свою обіцянку, незважаючи на те, що не все було райдужним.