Гравець у гольф Скотті Шеффлер виграв перший Мастерс, а Вудс фінішував 47-м

Топ лінія

Скотті Шеффлер — гравець у гольф № 1 у світі — розширив своє домінування, вигравши 86-й щорічний турнір Masters у неділю, обійшовши другого місця Рорі Макілроя, закінчивши турнір на 10 нижчих показників і отримавши першу перемогу у великому чемпіонаті. в той час як п'ятиразовий переможець Тайгер Вудс важко боровся за своє повернення в спорт за сумісництвом.

Ключові факти

Шеффлер став десятим наймолодшим переможцем престижного турніру, отримавши свій перший зелений жакет у віці 25 років і десяти місяців, на чотири роки старший за Тайгера Вудса, коли він виграв свій перший Мастерс у віці 21 року в 1997 році — наймолодшим, хто коли-небудь робив. це.

Незважаючи на пізній сплеск Макілроя, який у неділю фінішував сьомим нижче номінального, зелений піджак знову ухилився від нього, не здобувши перемоги на Masters під час його 14-го виступу на турнірі, хоча недільне друге місце було найкращим за кар'єру за 32 роки. старий, який вигравав принаймні один раз на кожному іншому великому турнірі з гольфу.

Коллін Морікава, минулорічний переможець, фінішував п’ятим із XNUMX-м нижче номіналом.

46-річний Вудс фінішував 47-м на турнірі раніше в неділю — це один з найгірших результатів у його кар’єрі, — але пообіцяв знову зіграти на Відкритому чемпіонаті Британії в липні.

Велике число

2.7 мільйона доларів. Це грошовий приз, який Шеффлер забере додому з Національного гольф-клубу Augusta National Golf Club, що є найбільшою часткою гаманця в 15 мільйонів доларів від Masters.

Основна інформація

Після аварії з однією машиною в лютому 2021 року він отримав серйозні травми ноги, Вудс сказав, що братиме участь у турнірах неповний робочий день. Цього тижня «Мастерс» відзначився його першим виступом на змаганнях після «Мастерс-2020» півтора року тому.

Що потрібно дивитися

PGA Championship, наступний великий турнір з гольфу, розпочнеться 19 травня в заміському клубі Southern Hills в Талсі, штат Оклахома. Відкритий чемпіонат США відбудеться 16 червня у заміському клубі в Брукліні, штат Массачусетс. Після недільного Masters, Вудс сказав Sky Sports він не був упевнений, чи зіграє в будь-якому з майбутніх мейджорів, але підтвердив, що зіграє на Відкритому чемпіонаті Великобританії в липні: «Це моє улюблене поле для гольфу в світі», – сказав Вудс про Old Course у Сент-Ендрюсі, де відбудеться Відкритий чемпіонат Великобританії, «тому я буду там, але щось між цим я не знаю».