Вірусне святкування голу Гаві в Севільї показує, як виглядає роздягальня ФК Барселона (ВІДЕО)

Святкування Гаві з приводу другого голу ФК «Барселона» проти «Севільї» на «Камп Ноу» в неділю ввечері продемонструвало єдність команди Хаві Ернандеса та пояснило, чому вона зараз має перевагу у вісім очок на саміті Ла Ліги.

Хоча в першому таймі каталонцям було важко знайти гол, зрештою каталонці вибігли Перемога з «Севільєю» з рахунком 3:0 перед своїми домашніми вболівальниками з ударами Жорді Альби, Гаві та Рафінья, яких було достатньо, щоб збільшити значне відставання від запеклого суперника, Реала.

Майже обезголовлений Лоїком Баде під час першого тайму, Ґаві, як і Рафінья, був винагороджений за свою наполегливість і заслуговував на те, щоб записатися в протокол.

Через допомогу, що багато хто сказав, що нагадує їм Ліонеля Мессі, завдяки тому, як згаданий бразилець пробив у штрафному, а потім зробив діагональний пас, який усунув низку захисників «Севільї» та знайшов його на задній штанзі, Гаві забив свій перший удар у футболці з номером «6», яка була призначена після його нового контракту з минулого тижня нарешті було зареєстровано положення про звільнення на 1 мільярд євро (1.08 мільярда доларів).

Однак більше говорять про те, як 18-річний гравець зробив усе можливе, щоб відсвяткувати подвоєння переваги «Барси» – після того, як Альба відкрив рахунок – з одноклубником, який навіть не брав участі в цій дії.

Як показано у вірусному ролику, поширеному в Twitter, Ґаві відривається від зграї, яка натовпила його на полі, і біжить до бокової лінії.

З сяючою усмішкою та вказуючи на когось пальцем, незабаром виявилося, що його метою є Усман Дембеле, якого він тепло обіймає.

Наразі вінгер відсутня на п’ять тижнів після травми стегна в матчі проти «Жирони» минулих вихідних, яка перервала серію чудової форми на правому фланзі.

Проте Ґаві явно не забув про нього у важку для француза хвилину, і саме така єдність підштовхнула «Барсу» до поул-позиції у вищому дивізіоні Іспанії, а також вона на шляху до вигравання кубків як усередині країни, так і на континент.

Хаві вважає, що Барса може здобути всі запропоновані їм трофеї, і з таким сильним почуттям командного духу плюс скупий захист, з ним важко сперечатися.