Ґаві змусив замовкнути критиків премії Golden Boy майстер-класом зі знищення Реал Мадрида

Ґаві змусив замовкнути критиків, які глузували, коли він отримав нагороду Golden Boy, провівши майстер-клас у фіналі Суперкубка Іспанії в неділю.

Забивши в першому матчі проти «Реала» на 32-й хвилині матчу Ель Класіко в Саудівській Аравії, 18-річний гравець віддав результативну передачу на партнера по команді Роберта Левандовскі в першому таймі, коли «Барса» подвоїла свою перевагу.

У другому таймі було ще більше, оскільки гравець збірної Іспанії переставив партнера по півзахисту Педрі, щоб зробити рахунок 3-0, а "Барса" здобула остаточну перемогу з рахунком 3-1 і закріпила перший трофей після відходу Ліонеля Мессі в 2021 році.

Ґаві, по праву нагороджений нагородою «Кращий гравець матчу», демонстрував більше, ніж просто голи та результативні передачі, і доповнювався вражаючою статистикою.

Виконуючи 88% своїх передач точно, він також мав 100% точні кроси, створював найбільше моментів і вигравав більшість дуелей проти елітного суперника, що стало ляпасом для тих, хто вважав його недостойним виграти нагороду найкращого гравця Європи 21 рік наприкінці 2022 року.

Як пояснив «безмовний» Хаві, переможний менталітет Гаві та жага титулів були заразливі для решти команди, яка складається з членів, старших за нього.

«Він дитина, яка хвилює всіх», — Хаві сказав на своїй післяматчевій прес-конференції на стадіоні імені Короля Фахда. «Коли ви бачите, як він так змагається… серце, душа та характер, з якими він грає, заразливі для решти команди.

«Він також природжений лідер, і це все для нього природно – і у віці 18 років. Він вражаючий. Я говорив це багато разів, але не втомлююся його хвалити. У нього немає стелі, тому не сповільнюйте його».

Хоча у Гаві немає стелі, він, очевидно, тримається на землі. «Я знаю, що можу ще багато покращити. Я хочу продовжувати вдосконалюватися", - пояснив він на своїй прес-конференції після фінального свистка.

Оскільки він і Педрі лідирують, на вболівальників «Барси» з епохою Мессі чекають захоплюючі часи ніби поклали спати двома вундеркіндами, які прагнуть успіху.

Обидва гравці пов’язані довгостроковими контрактами, які містять положення про звільнення на 1 мільярд євро (1.08 мільярда доларів), що означає, що їхні послуги будуть безпечними принаймні до 2026 року.