Гарет Бейл і Сполучені Штати стали більше знайомими після матчу на чемпіонаті світу в Уельсі

Сполучені Штати все більше знайомі зі зірковістю Гарета Бейла. 33-річна легенда валлійського футболу тепер залишила свій слід на найбільшій сцені з усіх, оскільки його гол у другому таймі забезпечив Уельсу нічию в першому матчі чемпіонату світу проти USMNT.

Його останній внесок у національну збірну відбувся лише через кілька місяців після того, як він переїхав до Лос-Анджелеса, щоб грати за команду Вищої футбольної ліги LAFC, якій він нещодавно допоміг виграти чемпіонат MLS.

Бейл стає глобальним, якщо він цього ще не зробив. Як і багато легенд європейського футболу до нього, він доживає кінця своїх ігрових днів у Північній Америці. Участь його команди Уельсу в одній групі зі Сполученими Штатами на Чемпіонаті світу лише підвищить його авторитет у регіоні.

І хоча очна гра між двома націями вже зіграна, виступи Бейла в наступних іграх проти інших команд у групі, Англії та Ірану, все ще можуть вплинути на шанси USMNT потрапити до плей-офф.

Англія обійшла Іран з переконливою перемогою з рахунком 6-2 в іншій ранній грі групи B. Команда Ґарета Саутгейта буде фаворитом у цій групі, але в Бейлі, Уельс, є гравець, який може створити момент або моменти, щоб перемогти будь-яку команду.

Проте він був відносно тихим у першому таймі проти Сполучених Штатів. З двох гравців, які почали в атаці, головний тренер збірної Уельсу Роберт Пейдж вирішив, що Деніел Джеймс поступиться місцем у перерві, оскільки він змінив свій підхід, випустивши 6-футового 5-футового гравця Кейфера Мура.

Якщо взяти лише удар у першому таймі, Бейл міг так само легко поступитися місцем для високого нападника. У першому таймі обидва валлійські нападники в стартовому складі відзначилися лише 31 дотиком: Джеймс 15 і Бейл 16.

Але Бейл на полі має потенціал. Потенційний момент у грі від гравця, який зібрав колекцію трофеїв протягом своєї кар’єри, багато з яких завдяки його власній майстерності в ключових моментах.

Нещодавно він продемонстрував це в LAFC, допомігши їм виграти Кубок MLS завдяки зрівняльному голу, забитому в компенсований час у додатковий час проти «Філадельфії Юніон». Команда з Лос-Анджелеса виграла в серії пенальті.

Дивно, мабуть, лише те, що в цій серії він не реалізував пенальті. ЛАФК виграв це за чотири точкові удари, тож, можливо, Бейл програв, щоб взяти зазвичай важливе п’яте місце.

Однак у цій сутичці чемпіонату світу йому довелося виконати пенальті.

Прихід Бейла в MLS на початку 2022 року додав додатковий вимір грі. Він був одним із лише двох гравців у стартових складах, які грали у свій клубний футбол у внутрішній лізі США, іншим був захисник USMNT Вокер Циммерман.

Пара Циммермана та Тіма Ріма, який грає у свій клубний футбол в Англії за клуб Прем’єр-ліги «Фулхем», може взяти певну заслугу разом із їхнім тренером Греггом Берхалтером за неефективність Уельсу в першому таймі.

Швидкість Джеймса не була проблемою, незважаючи на те, що США часом діяли з високою оборонною лінією. Це було зумовлено очікуванням пари центральних захисників, а також здатністю США зламати ситуацію в півзахисті, навіть якщо це означало, що вони час від часу фолили або отримували дивну жовту картку.

Тім Веа привів Сполучені Штати вперед у першому таймі завдяки чудовому завершальному удару Крістіана Пулішича, однак у другому таймі обидва гравці MLS зіткнулися, коли Циммерман збив Бейла в зоні, щоб пропустити пенальті.

Іноді виникає тривога навколо того, що гравці, які виграли пенальті, починають виконувати пенальті, але не було жодних сумнівів щодо того, хто візьме на себе відповідальність за Уельс.

Воротар США Метт Тернер стрибнув у потрібний бік і навіть взяв руку за м’яч, але це лише ще більше продемонструвало, наскільки сильним і переконливим був точний удар Бейла, коли він забив у ворота.

Уельс мав дивний випадковий шанс у другому таймі, як і Сполучені Штати в першому. Не в останню чергу, коли Бейл провів м’яч на півдорозі, а Тернер вийшов із своїх воріт, але на ньому сфолив Келлін Акоста, перш ніж він зміг спробувати знайти порожні ворота. Зрештою нічия стала справедливим результатом між двома рівними командами.

Для Бейла все було як завжди. У будь-якому випадку, за його мірками, це була відносно безпроблемна гра, але він буде обличчям у всіх звітах про цю гру по всьому світу.

Особливо в його новому будинку в клубному футболі, Сполучених Штатах, що лише посилить і без того високий авторитет цієї все більш знайомої футбольної зірки.